Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti kimennétek ha ilyen történn...

Ti kimennétek ha ilyen történne? Ha igen mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Sokszor megtörténik az főleg nyáron hogy a részeg fiatalok mennek haza és van amikor kint van a kutyánk még a kertben este és megugatja a részegeket mert ordibálnak.Na ilyenkor azok meg megrugdossák a kaput és ordibálnak hogy kussoljon el a kutya.Már nem egyszer történt meg hogy kimentem utánuk de egyből elfutottak,ti mit csinálnátok ha kimennétek?
2013. jún. 14. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Lelõném õket airsofttal, légpuskával.
2013. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel ezek többnyire girhes kis kölykök, így elég lenne a kapura néző ablakból kiszólni hogy "Há MICSINÁLSZ" tuti siker, nekem bevált sokszor mondjuk panel 2. emeletén lakom, de én sem szeretem ha a járdán dobálják az üveget

29/F

2013. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is megtörtént párszor. Amikor már nem bírtam a hangoskodást (hajnali 3 felé) kimentem a baseball ütőmmel és diplomatikusan közöltem velük, hogy takarodjanak.

Remélem egyszer Neked is sikerül elkapnod őket, legalább az egyiket, aztán ha megvan akkor keverj le neki egy orbitális pofont.

2013. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!