Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek sincs értelme...

Szerintetek sincs értelme interneten haverkodni olyanokkal, akikkel élőben biztos nem fogok találkozni?

Figyelt kérdés
Én sokat próbálok így ismerkedni, de egyre kevesebb értelmét látom. Először is sokan nem tudnak így megbízni az emberben túlságosan, meg gyorsan elfogy a téma. Meg elhívni se tudom őket soha, nem tudok velük elmenni szórakozni, meg semmi, az arckifejezéseit se látom. Így nem látom sok értelmét az ismerkedésnek, igazam van szerintetek?
2013. jún. 15. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Hi hi.

Van akinek bejön... Annak jó ez akinek nagy a mozgástere..

Mindenesetre unalomúzőnek jó.

Én pl sokat nyomultam online játéknokba.. Ott azért jó kis csapatot lehet öszehozni. Én pl szoktam öszejárni sörözni pár arcal. Nem mondom hogy világi barátok vagyunk de nem ismeretlenek legalább..

Meg ha más nem de sok információt hallani innen onnan ettől attól.

2013. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is egyre kevesebb értelmét látom... leginkább a visszajelzések hiányai bizonytalanítanak el. Mindenesetre, akiben még él e téren halvány elszántság, az Skype-on figyelheti az arckifejezéseket.
2013. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!