Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Energetikai Központ Zrt-vel...

Energetikai Központ Zrt-vel kötött már valaki szerződést? Megosztanátok tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Most volt nálam egy hölgy tőlük,6%-kal alacsonyabb áramszámlát ajánlott kötelezettség nélkül. Sajnos a szerződést nem hagyhatta itt elolvasásra, így elküldtem.

#energetika #EnergetikaiKözpontZrt
2013. ápr. 17. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, az gyanús, ha nem olvashatod el magad, legalább a neten...

Építsünk inkább szélkerekeket :)

2013. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azóta megnéztem a cég cégkivonatát, és a honlapját. Nem lettem okosabb. :(
2013. ápr. 17. 15:13
 3/5 Esperes Károly válasza:
Májusban volt egy elszámolási vitánk, két levont tételt egyszerűen nem könyveltek el és mindkettőt kétszer akarták rajtam behajtani. Többször a bankbizonylatot megkülkdve reklamáltam, de mindig ugyanazt a hibás elszámolást kaptam vissza. Végre - miután július 28-án személyesen mentem be irodájukba - egy részt rendeztek, de erről számszerű elszámolást még mindig nem kaptam. A szerződés felmondására készülök.Ennyi.
2014. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 huascaran válasza:

A magam tapasztalatából kiindulva mindenkit óva intenék az Energetikai Központtal történő "szerződés" kötéstől. Amennyiben fel akarod mondani szerződéseteket nagyon résen kell lenned a határidőt illetően, mivel évente csek egy alkalommal a szerződés forduló napján engedi meg nem kevés húzavona után.

Az éves "elszámoló" számlája a lehúzás netovábbja. Ha nem figyelsz, nem számolsz illetve az órád állását (induló, záró) nem igazolod hitelesen (E-On igazolás, mivel szerencsére nem az Energetika olvassa le) úgy lehúznak - vagy legalábbis megpróbálják - 25-30 ezerrel, hogy csak kamillázol.

Szóval mindenki 100x gondolja meg, hogy ilyen inkorrekt céggel köt-e szerződést!!

2015. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sarvari Balazs válasza:

!!!!!! Az Energetikai Központ egy SZÉLHÁMOS TÁRSASÁG !!!!!!!!


2015 augusztusában megszűnt velük a szerződésem. Több, mint 20 000 Ft-os túlfizetésem van, amit azóta sem fizettek vissza, hiába küldtem emaileket, leveket és telefonáltam számtalanszor. Csak igéreteket kaptam, sőt még azt is javasolták, hogy forduljak nyugodtan a fogyasztóvédelemhez. A pofátlanság netovábbja!

2016. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!