Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináltok a nyáron?...

Mit csináltok a nyáron? (többi lent)

Figyelt kérdés

17 éves leszek lassan és a nyaraim eddig nagyon sokszor tartalmatlanul teltek el. Persze mindig vannak szép emlékek...

Igazából van egy tesóm akivel nagyon jóban vagyunk,együtt megyünk mindenhová. Az iskolai barátnőimmel nem szoktunk találkozni.

Megyünk strandra,nyaralni,olvasunk,biciklizünk...

De sajnos rengeteg unalmas óra van.


Tanácsot szeretnék kérni: Mi az amit ajánlanátok? Ti mit csináltok? Milyen lehetőségek vannak? Ismerkedni a korosztállyal hol lehet(kulturáltan persze)?


Előre is köszönöm.


17/L



2013. jún. 16. 19:22
 1/10 anonim válasza:
Bicaj,görkori,futás, edzés sokat,most bele kell húznom. :P +Kutyázás^^
2013. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

A ti korosztályotoknak nem is lehetne másabb szórakozást kitalálni mint a strand, szabadban lenni, napozni, szóval ilyen csajos dolgok

21/F

2013. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én úgy terveztem, hogy fesztiválokra megyek. ezenkívül rászántam magam, hogy hetente kétszer futni fogok esténként. még terveztem, hogy beiratkozok németre, hogy csináljak valami hasznos dolgot is. ha minden a terv szerint halad akkor egy nyelvvizsga a célom. Meg elkezdtem olvasni, ami nálam nagy szó.:D szóval terveim azok vannak, majd meglátjuk mi lesz belőle.:)
2013. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Barátokkal megyek egy hétre Balatonra, tervben van egy csomó házibuli, lehet, Voltra vagy Szigetre is elnézünk egy napra. Ezen kívül esti összeülések, lófrálás, strandolások. Megyek majd sokszor Pestre is az ottani barátokkal találkozni, bulizni. Amit egyedül lehet csinálni, és nagyon vágyom már rá: sok olvasás, filmnézés, sooook kutyadögönyözés. :) Sajnos az érettségi miatt erre nem volt mostanában időm, de jövőhéten végzek. :)

18l

2013. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Unatkozok... aztán megyünk a Balatonra... unatkozni :(
2013. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
esetleg vállalj valami diákmunkát, így még pénzed is lesz a nyárra :)
2013. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szépség és divat » Egyéb kérdések

Te is tudsz kategóriát választani :DD

2013. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ezen a nyáron szeretnék rengeteget rajzolni, járkálni a városban, nyelvet tanulni, olvasni, sportolni, bulizni és persze ismerkedni. Ha minden jól megy még dolgozni is fogok egy kicsit, nem árt a tapasztalat. Ja és megfogadtam magamnak, hogy ha ég a földdel össze is ér, én akkor is megtanulok fuvolázni!
2013. jún. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is ugyanezzel küszködöm.csak sajnos én még nem vállalhazok munkát. Rlöször sztem jo kezdet ha a barátnöiddel nyáton is találkozol.:)
2013. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

25 lépésre tőlem lakik a legjobb barátnőm, szóval kábé mindig együtt vagyunk, most még közös nyaralást a nagyinál is beikattunk :)

fejemre nőtt ez a gyermek, én mondom :D

2013. júl. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!