Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Törvényszerű, hogy minden...

Törvényszerű, hogy minden nagyobb baráti társaság felbomlik előbb-utóbb?

Figyelt kérdés
Az előző sulimban hosszú ideig hatan-heten voltunk barátnők. Persze volt legjobb barátnőm, akit jobban szerettem, mint a többieket, de a többi lányt egyformán. Aztán jöttek a veszekedések, egy-két ember elkezdett szart keverni a csoporton belül, és végül csak négyen maradtunk. (Köztük a legjobb barátnőm is.) Most másik városba kerültem, másik iskolába, egy olyan baráti társaságba, akik már régóta ismerték egymást (eddig hatan voltak "legjobb barátnők") viszont én is ismertem az egyik lányt előzőleg, ezért befogadtak. Viszont egy-két lány a csoportból mostanában nem lóg velünk, sőt még akkor sincsenek a többiekkel, mikor én nem érek rá. Csak velem van bajuk, vagy tényleg ez a sorsa minden nagyobb baráti körnek?
2009. okt. 11. 15:48
 1/4 anonim válasza:
100%

Röviden? Igen


Hosszan: Egy ilyen társaság szétesése nagyon sok dologra visszavezethető, vannak bomlasztó "külsős" emberek akikért páran odavannak, a többiek éppenséggel utálják őt, mert kitúrja a "régieket".


Aztán a társaságon belüli és a társaságon belüli bármely tagot érintő szerelmek sem mindig tesznek jót, amikor épp rossz a kapcsolat akkor mindenki imádja elpanaszkodni gondját-baját a társaságban, de mikor minden jól megy, akkor eléggé le bírják egyesek szarni, hogy van egyáltalán ilyen társaság.


Ezeket így magamon és másokon is tapasztaltam, sokáig nem voltam semmilyen társaság tagja, aztán gimnáziumban azzá váltam, és ha megy egy ilyen, akkor tényleg nagyon jó, de olyan társaságot találni aminek szívesen válik tagjává az ember nagyon nem könnyű, így nagyon meg kell becsülni ha találsz egy ilyet... de a vége azért elkerülhetlen

2009. okt. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De azért ez nem feltétlenül jelent összeveszést ugye? Mert van egy-két ember, akit nagyon megszerettem...
2009. okt. 11. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Igen.
2009. okt. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindennek vége szakad előbb-utóbb, olyan nincs, hogy nem, legrosszabb esetben halállal végződik.
2009. okt. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!