Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egész pontosan hol játszódik...

Egész pontosan hol játszódik az Éjjel-nappal Budapest című szennyműsor?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Budapesten.
2013. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Benne van a nevébe, valami öreg társasházba bérelnek egy lakást, megírnak valami hányadék sztorit és ott összegyűjtik a nagy népet, és okádják a mocskot a kameráknak.

Remélem nem nézed ezt a szemetet.

Én néztem kb 10 percet mert már érdekelt hogy miez, de nekem ennyi elég is volt.

2013. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Retek klubbot nem nézek... Csak vidék ismerőseim (én budapesti vagyok) kérdezték hogy nem tudom-e... de konrkétan kéne, hogy melyik könyéken, melyik utcában... :) ?
2013. jún. 18. 21:34
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Egy pár vágóképben láttam a házat és (ha egyáltalán ott játszódik)az a Margit-híd budai hídfőjénél lévő sarokház volt.

Én sem nézem ezt a szennyet, de csatorna váltásnál az ember néha belebotlik.

A szereplők nevét ne kérdezd, mert azt sem tudom ki, kicsoda...

2013. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de ott a Margit-körúton, vagy hol...? Csak annyit tudtam kivenni, hogy a Combino ott közlekedik a ház előtt, magát a házat nem ismerem :)
2013. jún. 18. 22:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudom belinkelni, nem tudom hogy kell.

A Google Earth-ön, a Margit-hid budai hídfőjétől, nézel a Margit körút felé, akkor jobbra az első sarokház.

Magyarul, virtuálisan átjöttél pestről budára a hídon, két sáv megy egyenesen, kettő kanyarodik jobbra és ott a sarkon a ház.

2013. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És tényleg... köszönön, zöldike :)
2013. jún. 18. 22:29
 8/9 anonim válasza:
100%
Hannáék pedig 13. ker. Lehel-Dévai sarok
2013. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Szombaton epp bicajoztam a Margitszigeten, a híd budai hídfőjénél álltam a piros lampanal. Nah, akkor jott ki Lali a teraszra, es elkezdett üvöltözni, szoval mar azt is tudom, hogy melyik lakasban jatszodik
2013. okt. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!