Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van Gyakori Kérdéseken...

Miért van Gyakori Kérdéseken ennyi gonosz, rosszindulatú ember?

Figyelt kérdés
Néha csak nézek, hogy teljesen értelmes kérdéseket leszólnak ( csak mert a kérdező tanácstalan vagy nincs otthon a témában), a kérdezőt kigúnyolják, lehülyézik. Neten nagy a pofika gondolom én. Vagy csak simán magyar mentalitás? Ahol nem a segítőkézség számít, hanem az arrogancia? :)

2013. jún. 20. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
És mondd öszintén,te miért tetted fel ezt a kérdést ? Hogy jól kibeszélhesd őket ? :) Nyomni kell a piros kezet,sóhaj,és továbbtekersz. Ennyi.
2013. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a netes arctalanság világában!
2013. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Eszem ágában sincs kibeszélni senkit sem:D

Csak felháborító,hogy egyesek milyen szinten bunkók embertársaikkal a net mögül...Nem értem mire jó ez...gondolom így próbálkoznak jobbak lenni,hogy másoknak beszólnak ismeretlenül ,de nem lesznek azok...

Kedves 1.válaszoló,látom belőled is a kedvesség fakad :) Mindenki magából indul ki! (Nem nyomok piros pacsit!)

2013. jún. 20. 13:29
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Valahol lenniük kell... De mindenhol vannak, nem csak itt.

Egyébként gyakran igazuk van. Némelyik ember képtelen arra, hogy érthetően, értelmesen megfogalmazza a kérdését. Ezeknél az eseteknél nem arról van szó, hogy "nincs otthon a témában", hanem olyan szinten hülye, amit képtelenség felfogni. Nem tudnak összerakni egy összetett magyar mondatot, a problémájukkal kapcsolatos egyszerű alap kérdésekre nem képesek válaszolni, stb. Az ilyeneket néha én is elküldöm a p*csába.

Ha valaki értelmesen, összetett mondatokban fogalmazza meg a problémáját, akkor természetesen igyekszem segíteni.

2013. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De most akkor mégis milyen választ vártál erre a kérdésre ? :D Miért vannak sokan ? Hát,mert...Névtelenül könnyű sületlenségeket pofázni a jónépnek,és osztani az észt. Élőben fele annyian nem lennének ilyenek mint itt.
2013. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze-persze :) Azoktól én is agyf*szt kapok,hogy pl : "Lehetek terhes,ha lenyeltem?" De én most elsősorban értelmes kérdésekre gondoltam,ahol a kérdező nem ostoba,csupán nem ért annyira az adott témához vagy csak megerősítés kell neki :D
2013. jún. 20. 13:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert másnak evidens a dolog,miközben a kérdező nem ért valamit..De szerintem sokan voltunk már így ezzel,én legalábbis igen.És valóban,tényleg nem jogos ilyenkor beszólogatni.
2013. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ja ,de én csak azt nem értem,hogy mi az ÉRTELME ezeknek...-.-

Meg hogy miért ilyen gerinctelen pár ember,hogy névtelenül mindenkit oltogat,mint egy nagy laza srác,a valóságban meg megmukkani se mer...

2013. jún. 20. 13:36
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Értelme : levezetik a feszültséget. Amit élőben nem mert megmondani,azt itt teszi meg.
2013. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Régebben az emberek a munkahelyről hazavitték a munkahelyi stresszt, a ki nem mondott feszültséget a párjukon, gyerekükön töltötték ki, vezették le.

Most feljönnek ide, és itt adják ki magukból. Senkitől nem kell utólag bocsánatot kérni, mégis megnyugodott a lelkiviláguk. Hogy attól kezdve a másiknak emelkedik meg a cukorszintje, az már legyen az ő baja, lényeg hogy a saját lelkivilága helyreállt.

2013. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!