Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nyáron unatkozom?

Mit tegyek, ha nyáron unatkozom?

Figyelt kérdés
Gyakran vagyok egyedül otthon, mert testvérem edzésre megy, szüleim pedig dolgoznak. Mit csináljak, hogy ne unjam szét a fejem egész nyáron?

2013. jún. 20. 13:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Te is edzhetnél...

Vagy leskelődj a neten, hogy hol milyen programok vannak és ha találsz valamit ami érdekel elmész. /én is ezt szoktam/


Elmehetsz bicajozni. /nagyobb távokat/

Vagy ha szeretsz horgászni menj horgászni.

Vagy ha barátokkal szeretek focizni /vagy valamilyen sportot/ rendezzetek 'bajnokságot' egymás között.

Vagy mászd meg a helyi templom tornyát!

Fesztiválozz!

2013. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Szia én 17 éves lány vagyok,ha gondolod találkozhatunk vagy elmehetünk bicajozni remélem jól bírod kell magam mellé kitartó erős ember:DD
2013. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Az mennyire gáz,hogy elmentek haverokkal strandra és unatkoztok????

Akkor verd a fejed a falba.

2013. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Hasznos lehetőségek:


- Nyári diákmunka: Pénzt hoz, új ismerősöket szerezhetsz, és elmegy vele az idő.

- Idegen nyelv tanulás: Hasznos, szórakoztató, és elmegy vele az idő.

- Mi szeretnél később lenni? Ha pl. programozó, akkor gyakorolj kicsit programozni.

2013. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A WoW az tényleg szar, javaslok egy másikat, sokkal jobbat:

Red Alert 2 + Yuri's Revenge! Ezzel évekig el lehet szórakozni.

2013. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Mosogass el, tanulj meg főzni, nézz régi magyar filmeket, tanulj meg egy új nyelvet online, stb stb.
2013. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
olvass! ártani nem fog
2013. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Milyen könyveket tudtok ajánlani? A Harry Potter szériát kiolvastam, azt bírtam, szóval az ilyesfajta ifjúsági irodalomból kellene valami érdekes, hogy ne aludjak el rajta :D Szóval valami fantasy vagy sci-fi
2013. jún. 20. 20:11
 19/24 A kérdező kommentje:
Ha valaki soproni, akkor szívesen szereznék barátokat, előny ha lányok írnak :D
2013. jún. 20. 20:15
 20/24 anonim ***** válasza:
visszavonom, ha csak ponyvát vagy képes olvasni, az lehet még árt is, de biztos nem használ
2013. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!