Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A green day koncertek korhatár...

A green day koncertek korhatárosak? Jönnek-e egyáltalán magyarországra, vagy annak közelébe a közeljövőben? Mert régóta szeretnék elmenni egyre, de mióta az eszemet tudom, nem voltak nálunk :/ 15/F

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
2004-ben voltak itt, nem túl valószínű, hogy a közeljövőben jönnek ide. De most májusban volt Bécsben koncertjük, csomóan innen Mo-ról oda mentek.
2013. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Ja és nem korhatáros, bár ez nem a bandától, hanem a helytől függ, ahol koncerteznek.
2013. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2004- ben még nem ismertem őket, meg csak 6 voltam akkor:(. A bécsi koncertrol tudtam, de vizsgaidoszakom volt, nem mehettem volna, mondjuk fél sem merült bennem akkor, most kezdett ez érni bennem, mivel nem tudom kivárni, mikor jönnek legközelebb... Mondjuk itthon lehet, hogy tudnék ingyen, vagy legalábbis olcsóbban jegyet szerezni... Tényleg, kb. Mennyi egy jegy?
2013. jún. 25. 21:43
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Tizenvalahányezer körül van. A bécsi azt hiszem 15000 volt forintban. Amúgy én is akartam menni, el is engedtek volna, csak nem tudtam hogy kimenni, szóval le lett fújva. Én is azt várom már, hogy mikor jönnek a közelbe legközelebb, de egyelőre nem tudok róla semmit.
2013. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Én is akartam Bécsbe menni csak se nem engetek, se nem tudtam elmenni. Jaa és le is betegedtem és ugye aznap írtunk kompetenciát iss. De szerintem nem volt meg 15000 egy kicsit kevesebb volt. De Istenem.. Ha mindenféle DJ-re van pénzünk Őket mégis miért nem hívják.?:c
2013. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, az utolsó mondatod a szívemből szólt :D

És köszi a válaszokat mindenkinek! Elkezdek spórolni már most, hogy legyen elég money-m a jegyre+az útra is( már ha kell, és val'szeg kell)

2013. jún. 26. 11:10
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
De a végén már 15000 volt. Ha pár hónappal előbb vettél jegyet, akkor egy ezressel kevesebb volt.
2013. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Én is nagyon szerettem volna elmenni a bécsi koncertre, de sajnos nem engedtek. :( Szerintem nagyon kicsi az esélye, hogy Magyarországra jönnek. :(
2013. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Én voltam Bécsben május 29-én, és 30-án töltöttem be a 15-öt. A normál jegy 17 ezer valamennyi volt, kb. 18 000. Awesome volt as fuck!! A jegyre az volt ráírva, hogy 14 éves kor alatt szülővel, viszont a neten ezt 16-tal olvastam:// Mindegy, a kutya sem kérdezte, hány éves vagy, láttam ilyen kb. 7 éves kisgyerekeket is (zöld hajjal:]), szóval szerintem mindegy (Krieau Sportarénában legalábbis).

Magyaro-n eddig 3x voltak: '95 Sportcsarnok

'98 Sziget

2005 Papp Laciban:) reméljük jönnek még:)

15/L

2013. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
62%
ja éés nem írtam kompetenciát:PP
2013. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!