Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi tetszik nektek jobban, az...

Mi tetszik nektek jobban, az anime vagy a manga?

Figyelt kérdés
Nekem a manga ^^ több időt szánok rá, ha jó a történet akkor nagyon rászállok kb. ennyi:D ti hogy vagytok vele?
2013. júl. 7. 00:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Maaaangaaaa! a mangát lehet szinezni, nem tudják elrontani a béna studiók ...visszont az animében van szinkron meg jobban ki lehet vennni a harci jeleneteket...meg amit nem vágsz a mangában..kb én igy vagyok vele.. milyen animéket szeretsz? Vagy mangát ?
2013. júl. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nincs konkrét kedvenc, sok animét láttam már és sok mangát olvastam is xd talán azzal mondhatok valamit hogy utoljára animéből az Ao no Exorcist-ot néztem, mangából meg a Fairy Tail-t fejezem nemsokára be ^^ na és te, első hozzászóló?:)
2013. júl. 7. 01:38
 3/20 anonim ***** válasza:
Én Naruto mániás vagyok :)Fairy tailt olvasom hisz még tart a manga ...Bleacht is olvasom bár elég vontatott akkor ...hú sok mindent olvastam pl.Blazer Drive,Green Blood,Dead man, Bakuman ,Psyren ,Half Prience ,Black Butler ..szal tök hosszú listám van az olvasott mangáimról...animét nem nagyon szoktam nézzni
2013. júl. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Értem:) Folytatjuk priviben?
2013. júl. 7. 01:49
 5/20 anonim ***** válasza:

Én inkább animés vagyok; ami érdekes, mert könyv és film közül meg az előbbit választom :D Animében valahogy nekem kell, hogy zene van, színes, a seiyuuk is nagyon jól végzik a dolgukat...

Mangát ritkán olvasok, bár mostanában olyan túl sok anime sem jön ki; nem csoda, hogy inkább ráálltam a játékokra.

2013. júl. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Javítom: túl sok igazán jó anime nem jön ki
2013. júl. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Milyen igazad van...igen ritka manapság a jó anime...pl. a Hellsinget(nem tom láttad-e) nagyon jó studió csinálta meg...de mostanában...
2013. júl. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Accel World egész jò animeaddictson fent van.
2013. júl. 7. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Accel World tényleg jó volt :) Meg mostanában a Shingeki no Kyojin körül van hype, de nekem is nagyon tetszik, szóval szerintem megérdemli a figyelmet.

Hellsingből az első sorozatot láttam, az nem igazán tetszett. Abból kivételesen a mangát szeretném végigolvasni, barátomnak megvan az összes; és szerinte jobb abban, én meg bízom az ízlésében :)

2013. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Én inkább animés vagyok.Nem sok mangát olvastam de amit igen az nagyon tetszett!Több mangát kéne magyarra fordítani!:)
2013. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!