Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorító az...

Csak szerintem undorító az ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés
Egy éve kb. 90 kiló voltam, most 58. Ez az ideális testsúlyom, csinos vagyok stb. Elmentünk bulizni a tegnap egy páran, amikor egy pasas, akivel köszönő viszonyba voltam azelőtt és mindig megjegyzéseket tett a súlyomra, átment nyáladzó kiskutyába, kedves volt nyájas volt és sorba hozta a piákat, ha kértem ha nem. Jobban körülnéztem és gyakorlatilag mindenkit kicseréltek, mindenki aranyos, jófej, elhívtak egy csomó buliba ahova esélyem nem lett volna azelőtt eljutni. Félre ne értsetek, élveze, hogy dicsérnek, megnéznek, bár nem adom senki alá a lovat, nem vagyok az a hivalkodó fajta, aki kipakolja a melleit. Lényeg a lényeg: Még hogy nem számít a külső...szánalmas. Más hogy látja ezt? Tényleg előbb barátkoztok össze egy szebb emberrel?

2013. júl. 7. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Sztem is undorító, hogy azok közé még mindig be akarsz kerülni, akik sz.arba se vettek téged.

Nincs benned semmi tartás?


Amúgy dicséretes, hogy sikerült lefogynod, és maradj is ilyen! Keress magadnak olyan társaságot, ahol nem ez alapján ítélnek meg...

2013. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A baráti kör 10 éve ugyanaz. Ők ígyis-úgyis szeretnek. A hely ahova mentünk az a régi, ott voltak a taplók.
2013. júl. 7. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Hát az ilyen embereknél számít a külső.Persze ha jobban megismernek,más a helyzet,csak hát akkor is előny ha szép vagy.
2013. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

"Jobban körülnéztem és gyakorlatilag mindenkit kicseréltek, mindenki aranyos, jófej, elhívtak egy csomó buliba ahova esélyem nem lett volna azelőtt eljutni."

"élveze, hogy dicsérnek, megnéznek"

Tudod te, hogy nem vagy közéjük való, de azért csak bepróbálkozol, aztán otthon meg rájössz, hogy mekkora képmutatás vt az egész, és ezeken morfondírozol...


Az én baráti köröm nem jár olyan helyekre, ahová én sem. Nem azért, mert megtiltottam nekik :), hanem mert azon az alapon vagyunk haverok, hogy hasonló nívójú az érdeklődésünk, és a társaságunk.

2013. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont ugyanez volt velem :) Igaz én pasi vagyok, de nekem is jócskán volt súlyfeleslegem. De sikerült leadnom végül. A baráti társaságunkban egyik lánynak volt egy barátnője, aki az általam elmondott poénokra, meg minden megnyilvánulásomra úgy reagált, hogy "jajj de gyerekes, szánalmas", stb. Továbbá vágta a fintorgó arcokat, ott szólt be ahol tudott. Aztán egy ideig nem találkoztam vele, csak miután lefogytam. Mintha teljesen kicserélték volna, csüngött a szavaimon, hívott táncolni, barátságos volt, kedves, nevetett a vicceimen. Örülnöm kellett volna, de nem tetszett ez a hirtelen jött kedvesség.


Azért én a helyedben megaláznám legalább azt a taplót aki mindig megjegyzéseket tett a súlyodra. Pl úgy tennék mint aki le akar vele feküdni, aztán amikor ott áll egy száll farokban, akkor fognám a ruháit és lelépnék vele :) Persze miután kioktattam.

Vagy ha nem vagy ilyen bosszúálló mint jómagam, akkor meg ne fogadj el ezektől az emberektől semmit, sem piát sem bókokat.

Különben igazad van, ez a viselkedés undorító, és minden a külsőségek körül forog a mai világban, akárki akármit is mond.

2013. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szép lányokkal is tapló, aki alapból tapló.

valószínű a külsőd megváltozásával a kisugárzásod is más lett. ez is okozhatta, hogy kedves lett aki nem volt addig veled, nem lehet ezt csupán képmutatásra leredukálni.

2013. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez a viselkedés felettébb undorító,és az a baj, hogy ez ellen nem nagyon lehet mit tenni. Manapság egy csinos ember több előnyt élvez mindenben sajnos. Amíg nem ismerik a belsődet, addig a külső alapján ítélnek. Egyébként gratulálok ehhez a nagy fogyáshoz, igazán büszke lehetsz magadra!:)
2013. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!