Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én találom furcsának,...

Csak én találom furcsának, hogy ilyen a legtöbb férfi tanár? Ez középiskolában is így megy?

Figyelt kérdés

A sulinkban szinte az összes férfitanár az olyan lányokat "kedveli", aki kirakatba teszi a bájaikat. A baj azonban az, hogy nemcsak kedvelik, hanem jobb jegyeket ad nekik, valamikor szinte a semmiért is ötösöket osztogat, rájuk nem haragszik annyira, mint egy fiúra vagy egy visszahúzódóbb lányra ugyanazért a dologért stb.


Az egyik ilyen férfitanár szerint két dolog kell az eredményes tanuláshoz: a koncentráció és az érzelmi kötődés a tantárgyhoz vagy az előadóhoz. Ezután az egyik csajtól feltett egy kérdést, és azt mondta, hogy az érzelmi kötődés miatt szólította fel. A tesitanárunk is az ilyen csajokkal kedvesek csak, a másik megfeszítheti magát, akkor sem lesz jó, amit csinál. Egy harmadik tanár meg (elméletileg) TZ-k közben ki szokta verni... valószínű, hogy ez nemcsak kitaláció, mert elég hamar kész szoktam lenni, és van egy kis időm, amit csak bámészkodással töltök.Az egyik fiú osztálytársam megkérdezte, hogy az előbb kiverte-e és, hogy kire ment el.. és a tanár MEGVÁLASZOLTA a kérdést.

Meg úgy általában nálunk szinte az összes férfitanár flörtölget az ilyen ribizlisen öltözködő/viselkedő lányokkal.


Én magamtól is meg tudom szerezni az ötöst mindenből, nem vagyok ilyesmire kapható.. és elnézve azokat a csajokat, nem is én vagyok az a típus, aki bejönne ezeknek a tanároknak, ugyanis nem vagyok valami vékony.


Még általános iskolába járok csak, de ez nagyon szúrja a szemem és ez egyszerűen erkölcstelen dolog. Pl. húgom sulijában ilyen egyáltalán sincs, pedig ők sem kicsik, de máshonnan is hallottam már ilyeneket. Középiskolában megszigorodnak ezek a dolgok vagy csak tovább fajulnak? Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban? A ti sulitokban is van ilyen?



2013. ápr. 11. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Pedomaci beájulna.


Nem, nekünk normális tanáraink voltak.

2013. ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát, jó neked. És ez még csak általános iskola, azért vagyok kiakadva az ilyen dolgokon :(
2013. ápr. 11. 17:27
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Azt hiszem, elég rossz helyre kerültél. Ha mindenütt így lenne, lassan becsukhatnának az egyetemek.
2013. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére most vagyok nyolcadikos, és már csak egy kicsike kell, hogy elhúzhassak innen :)
2013. ápr. 11. 17:36
 5/12 anonim válasza:
13%
az en iskolamban is van egy ilyen tanar ur. kozepiskolaba jarok. en se vagyok csunya es velem is igy viselkedik: minden oran velem beszelget, beszologat. a folyoson messzirol mosolyog, "simogat" es neha ram is kacsint. sokszor a kelletenel kozelebb kerulunk egymashoz, neha olelget is.nem vagyok rossz tanulo , sot! de az egyik dolgozatban tudtam hogy egy feladatot elrontottam, de o megis kipipalta.. ha gondolod irj uzit. :)
2013. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Ne b*szd már! Ez általános iskola?!


Fúj, hát ez akkor gyakorlatilag gyerekekre gerjed! Az ilyennek semmi helye az iskolában!

Milyen iskolába jársz, mennyire színvonalas?

2013. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen, ez àltalános iskola 7-8. osztály... ugye már tavaly is voltak érdekes dolgok. Ez egy kisvárosi iskola. Az oktatàs minösége tanártól függ. A diákok eléggé vegyesen vannak összeválogatva. Vannak olyanak, akik még nagyon sokra vihetik... de elég sok a gyûjtõs gyerek is.


Tudtam eddig is, hogy a férfitanárok az ilyen vihorászó ribizliket bírják, de azért ezt ki nem néztem volna, hogy óra kellõs közepén csinálja ezt a tanár. Én meg végig azon gondolkoztam, hogy melyik hülye recseg a székével. Végül leesett, hogy a hülye"

2013. ápr. 11. 23:16
 8/12 A kérdező kommentje:
* hogy az a hülye a tanár, aki êpp kiveri -.-"
2013. ápr. 11. 23:18
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Már ne haragudj, de szerintem túl élénk a fantáziád. Amit "kiver" azt mégis hová teszi? Vagy kiszalad a mosdóba, miközben fogja a tökét, hogy ne legyen olyan a nadrágja? Konkrétan mit látsz?
2013. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

megneveznéd az iskolát, várost?


egyébként ez bárhol így van, szokj hozzá, az életben külső alapján ítélnek, a tanárnők is ugyanezt csinálják a fiúkkal, ugyanez megy majd mikor munkát keresel. senkit se a tudásod érdekel hanem hoyg mit tudsz kínálni nekik, amire ők vágynak.

2013. ápr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!