Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az, ,...

Mi a véleményetek erről az, , incidensről, ,? (kisebbséggel kapcsolatos, bővebben lent)

Figyelt kérdés

X órával ezelőtt az öcséim kint bicikliztek a ház melletti utcán, békésen, amíg meg nem zavarta őket két színes egyéniség.

Először csak durvábbnál durvább sértéseket vágtak a fejükhöz, halálos fenyegetéssel kiegészítve (megöllek! meggyilkollak!), majd az egyik színes egyéniség nadrágját lehúzva ezt kiabálta nekik:

,,Gyere, szo***l! Kell a k*pak is? Na, gyere!"

Ezek után odament a kisebbik öcsémhez, hasba- és hátbavágta, majd elkezdte taposni, rugdosni a biciklijét.

Amint a színes egyéniségek engedték őket, pánikolva szaladtak be a házba édesapámért, aki kiment, de akkor már az egyéniségek anyja (aki előtte körbekoldulta a falut ruhákért, stb. - pedig kapják a segélyt dögivel)

elvitte őket.


Ilyen országban élünk? Ahol a ház mellett sem lehetnek békében a gyerekek? Ahol az utolsó kisc**ány is büntetlenül megverhet egy magyart?


A legszebb az egészben, hogy édesanyám még délután adott egy fölösleges pár cipőt az anyjuknak.

Lopnak, hazudnak, megvernek: ÉS SEMMIT NEM LEHET TENNI ELLENÜK!


Kérlek, mondjatok véleményt erről!



2013. júl. 7. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Amíg ez a kormány lesz hatalmon nem lesz rend ebben az országban. Mit is mondhatnék... felháborító és napról napra romlik a helyzet. Szaporodnak mintha muszáj lenne, dolgozni nem dolgoznak. Gondolj csak bele, mi lesz 20-30 év múlva? A "kisebbség" lesz a többség, egyre nehezebb lesz eltartani őket, finanszírozni a segélyt. Borzasztó!
2013. júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Feljelentettétek őket?
2013. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Édesapám ismeri a polgármestert, fel is hívta, hogy ez nem állapot, de a polgármester azt mondta, hogy ő se nagyon tud mit tenni
2013. júl. 7. 20:53
 4/8 rajcziz ***** válasza:
38%

Ebben az esetben tényleg nem lehet semmit tenni, már ha az elkövetők kiskorúak voltak. Ráadásul az ilyen gyermekeket nem is tudom nagyon hibáztatni. Ők ebbe születtek, ezt a példát látták otthon, természetes, hogy ezt fogják követni.

Viszont ott az eset másik oldala is. Az öcséid megtehették volna, hogy az első inzultusok után arrébb bicajoznak, elkerülve ezzel a komolyabb balhét. Persze, mindez nem megoldás, és nem is normális, hogy egy gyerek nem biciklizhet ott, ahol akar, de mégis... Amíg a jelenlegi állapotok között élünk, jobb bölcsnek lenni.

A szomorú ebben nem is az, hogy ilyenek megtörténnek, hanem hogy mindezt megpróbáljuk lenyelni. Próbálunk úgy tenni, hogy nincs semmi probléma, ami így aztán gátak nélkül nőhet.

2013. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4: A tesóim próbáltak arrébb menni de az említett személyek nem engedték őket
2013. júl. 7. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Utálatosak. Mindegyik putris ilyen, amíg kérnek valamit, nyájasak, amúgy meg lenéznek. Tőlem is kért egy asszony ruhát, én jószívűen adtam, aztán hetente kb, a nyakamra járt, aztán csak lekopott, de azóta az egész família nem köszön...(tudom, még szerencsésen is jártam,hogy csak ennyi). De ilyenek ezek, ne is számíts jobbra. Egyik nap kér, a másik nap a purdéi vegzálják az öcséidet.
2013. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja és arra ne is gondolj,hogy az anyjuk majd megfedi őket ezért...(hiába adtatok neki cipőt, az nem számít, hálatlan fajták) neki normális,hogy a gyerekei agresszívek, ezt is tanítják nekik...sőt, a gyerekeikkel is olyan ocsmányan beszélnek, hogy hamarabb tanulnak meg egy káromkodást, mint a saját nevüket


...

2013. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én boxert használok, zebkést, meg gázpisztolyt, meg sajnos a én nem nagyon bírom a magyar gárdát, de ott is kellett egy két szövetséget kötni, úgyhogyha jön egy kis beszólogatós kis c**ány, akkor csak telefonálok eggyet, aztán jönnek és kihúznak a szarból. nem akarok rasszista lenni, sőt ismerek olyan roma gyereket(csak eggyet mondjuk) aki tök jóarc, de a rossz viselkedés móddal rasszitsává tesznek a c**ányok ellen. nem szabad magunkat hagyni.
2013. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!