Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Olvastatok, hallottatok...

Olvastatok, hallottatok valamit a Dyatlov-incidensről? Egy rémes és iszonyatosan hátborzongató esetről kérdezek most.

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hallottam. A konteo blogon van egy jó kis összefoglaló. Szerintem teljesen hihető a hivatalos magyarázat, hogy ismeretlen természeti jelenség okozta a vesztüket.
2012. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Véletlenül egy Reptoid bázisra bukkantak és az eredmény az végzetes volt.
2012. márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Reptoid a fenéket..
2012. márc. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam egy cikket erről. Furcsa nagyon ez az eset és megtörtént. Talán van rá logikus magyarázat, bár értelmes elméletem nekem sincs, mi okból jöttek létre azok a hatalmas lyukak a hóban, miért voltak félpucérak a -25°C-os hidegben stb.
2012. márc. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amúgy valaki tudja, hogy hol is van ez az Ortofen-hegy?
2012. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Azért elég vicces az is, hogy valaki feltesz egy idevágó kérdést és még igaz is a történet, és alig szólnak hozzá. Mások meg a reptoid meg annunaki invázióról hadoválnak 20-30 oldalakat. Ezért eléggé elgondolkodtató. Lehet én vagyok a hülye és elhiszem, amit tényekkel bizonyítanak, ami kb 2%-a igaz azokból, amik terjengenek a neten..
2012. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
16:25-ösre, a koordináták: Otorten-hegység, 61 fok 41.08 perc észak, 59 fok 22.12 perc kelet. Ez az Urál-hegység egy távoli, külön régiója. A google earth-ten van egy kép is egy emléktábláról, egy fém plakett a sziklában. Szerintem egy jeti féle szörny lehet arrafelé. Engem valahogy nagyon érdekel az a vidék, már azelőtt is, amikor az incidensről olvastam, utána különösképpen. Olvastam, hogy a Nyírségben is van egy legenda egy erdei szőrös emberféléről, ami (aki) félig vadállat. Durva, nem?
2012. márc. 11. 18:36
 8/14 A kérdező kommentje:
2012. márc. 11. 20:57
 9/14 anonim ***** válasza:
Milyen lyukak voltak a hóban? Hol olvastál erről? Mert én megnéztem a fényképeket és nem emlékszem lyukakra.
2012. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most hírtelen én sem emlékszem lukakra, de lehet hogy más források tényleg írtak róla. Néztétek már a google earth-ten a vidéket? Pár sorral előbb leírtam a koordinátákat. Kopár fennsíkok, különös sziklákkal.
2012. márc. 13. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!