Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti mit gondoltok a Dyatlov-inc...

Ti mit gondoltok a Dyatlov-incidensről?

Figyelt kérdés
Azért ebbe a kategóriába tettem fel a kérdést, mert sokan azt állítják, hogy természetfeletti dolog történt. Kíváncsi lennék, ti mit gondoltok erről.
2012. okt. 24. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ufó dolog sem magyarázza, hogy miért vágták ki belülről a sátrat, mert ha Ufó jön azt ők nem veszik észre csak ha már ott van, de akkor se az az első gondolata a fények láttán, hogy hú szétszabdalom a sátram mert egy ufó leszállt. Hacsak nem valamilyen formában már számítottak a dologra ami miatt elhagyták a sátrat és ennyire féltek. De akkor azt is tudták hogy meg fognak halni. Egyáltalán mi ebben a logika? Hacsak nem gondolta hogy már nem lesz szüksége a sátorra miért tették tönkre? És miért egyszerűbb szétvágni egy sátrat mint kinyitni?
2012. okt. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én egyik megoldásnak se vagyok konkrét híve, de nagyon érdekel a téma. Ha még nem olvastad, ajánlom a konteo blog ezen témájú bejegyzésének kommentjeit.
2012. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Reptoidok megtámadták őket.
2012. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Konteo blogot sajnos nem tölti be a netem, vagy nem tudom mi lehet a gond. Érdekelnének a kommentek evvel kapcsban. Esetleg másolnátok párat?
2012. okt. 25. 22:29
 5/13 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon valoszinu, hogy allat, vagy allatok tamadtak meg oket, mar csak azert is, mert fara is probaltak maszni.
2012. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A Konteo blogon mindenképp olvasd el, majd csak betölti. Én nem merem megnézni, tavaly ilyenkor olvastam ugyanott (halottak napja előtt nem sokkal, brr) nagyon ráparáztam, pedig nem szoktak ilyesmitől!

Azóta nem foglalkoztam a dologgal (nem mertem :D) de szerintem egy gyógyszerkísérlet volt amitől teljesen megőrültek azok az emberek, más magyarázatot nem tudok elképzelni. És még hány ilyen eset lehetett abban a k...tt Szovjetunióban!

2012. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Gyógyszerkísérlet? Ejha, érdekes elmélet.
2012. okt. 25. 23:11
 8/13 anonim ***** válasza:

*nem szoktam

Jaja, szerintem simán. Bármi lehetett a szerrel a céljuk, viszont a várható "mellékhatások" miatt nem próbálhatták ki olyan helyen ahol szemtanúja is van a dolgoknak. Lehet, hogy csak a teljesítőképességüket akarták tuningolni valami cuccal, erre külön is jó terep egy sítúra, mondjuk rekordidő alatt megteszik, vagy ilyesmi. De egy sima idegméregről is lehet szó, amitől annyira betorzultak hogy szétszedték egymást, meg a sátrat is. Ja és volt köztük egy beépített faszi, ő adhatta be nekik a szert.

Olvastam én már olyat is (még aznap másutt, vagy a kommentek között, nem emlékszem sajnos), hogy valami izotópokat vittek amiket megtudtak a nyugatiak és ezért lemészárolták őket. Ezt állítólag valami komolyabb orosz kutatás is alátámasztja, de én nehezen hiszem, minek vitettek volna ilyen atomcuccokat síelő emberekkel, az amcsik meg miért pont így végeztek volna a szerencsétlenekkel. Lehet hogy nem merték volna repülőn szállítani mert azt is lelövik az amerikaiak? Azért ez elég hihetetlen. Bár az is igaz hogy ha valami, amitől nagyon beparázhatsz és hülyeségeket csinálhatsz -30 fokban, sötétben, a semmi közepén, az az hogy légidesszantosok ébresztenek a sátradban... Nagyon durva, az a kár hogy sose fogjuk megtudni az igazat, csak ilyen elméletek lesznek mindig.

2012. okt. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A beépített faszi alatt azt az egyént érted, aki beteg lett és mégsem ment, vagy vissza fordult? Már nem is emlékszem pontosan.
2012. okt. 26. 00:30
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy emlékszem csak egy darabig ment velük, nem is volt a baráti társaság tagja, később csatlakozott, és valami vezető-féle is volt.
2012. okt. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!