Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melegek, Ti nem érzitek...

Melegek, Ti nem érzitek rosszul magatokat a bőrötökben?

Figyelt kérdés
Hangsúlyoznám, hogy az égadta világon senmi bajom veletek, de ha belegondolok, akkor elég kellemetlen lehet nektek. Nem érzitek rosszul magatokat olyanok előtt akik tudják hogy melegek vagytok, vagy nem érzitek férfiatlanabbnak magatokat? Hogy viselitek a csúfolódást?
2013. júl. 12. 16:53
 1/6 anonim válasza:

Téged ez miért érdekel?

Mi vagy te biszex?

2013. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak érdekel.
2013. júl. 12. 17:01
 3/6 anonim válasza:
0%

Értem, szerintem nincs szégyenérzetük.

Szerencsére személyesen nem ismerek ilyet,viszont látni láttam a nyílt utcán egyet.

Mindennap megalázták.Nem volt szép látvány,hogy ráordibáltak.

De ha vállalja másságát,akkor vállalja a következményeket is.

2013. júl. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy valamire való, fejlettebb társadalomból, nem jár következményekkel a másság. Ez csak a mi primitívségünket tükrözi, hogy még mindig megragadtunk ezen a szinten.
2013. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem téma ez, de az tény, főleg vidéken konkrét (valódi) cölibátust jelent ! Különösen akkor, ha igényes valaki magára és (ha van) a partnerére is ! Lassan 40 leszek, de még normális, párkapcsolatom nem volt ! De nem hiszem, hogy én tehetek erről !
2013. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetesen a közfelfogásban az van benne, hogy a meleg férfiak nem is igazi férfiak. Ezért jobban jár egy meleg, ha nem árulja el senkinek, hogy mi vele a helyzet, mert onnantól egy buta átlagember már másképp néz rá. Másrészt semmi köze senkinek a melegek gondolataihoz és magánéletéhez. Nem hagynám, hogy csámcsogjanak rajta. Tehát szerintem intelligensebb megoldása a hallgatás.
2014. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!