Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vékony férfi mellett élni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony férfi mellett élni? Éreztétek emiatt rosszul magatokat a bőrötökben?

Figyelt kérdés

A párom nagyon sovány, 14 centivel magasabb nálam és kevesebb kiló. Én az átlagnál magasabb, átlagos testalkatú vagyok, M-es, 36, 38 a ruhaméretem. Lassan állandóan kövérnek érzem magam mellette és azt érzem ő is annak tart.

Ti is éreztetek hasonlót, vagy velem van a baj?



2013. ápr. 21. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az, hogy Te tudsz-e? Más nem számít.

Tudsz vékony férfi mellett élni? Igen vagy nem?

2013. ápr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Vegyél neki danabolt 1hónp mulva nésd majd meg ;)
2013. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A leírás alapján te tényleg az átlagos kategória vagy, úgyhogy objektíve nem kell attól tartanod, hogy dundi lennél. Ő azt érzi, hogy te nem érzed jól magad a bőrödben mellette, felteszem az is lehet, hogy magában keresi a hibát, hogy miért. Vagy egyáltalán nem vesz észre semmit, csak te érzed úgy, hogy úgy gondolja, hogy kövér lennél, egyszerűen beleprojektálod az érzéseidet, gondolataidat, ez elég gyakori.


Én dundi vagyok tényleg, és nekem volt egy sokkal vékonyabb párom, aki jóval magasabb is volt mint én. Vele mindig rosszul éreztem magam, egy hónap alatt vége is lett, mert nem jöttünk be egymásnak igazán. A mostani (5 éve) párom is vékonyabb mint én, ő átlagos én meg dundi vagyok, és most egyáltalán semmi nem zavar,ő soha nem éreztetné velem, max én érzem úgy, de az az én hülyeségem.


23 L

2013. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Később ez csak rosszabb lesz? Mondjuk terhesség alatt? Már az elején is zavart kicsit, próbáltam célozgatni, hogy sportoljon, izmosodjon, jártunk együtt kondizni, vettem neki súlyzókat. Nem volt változás. Úgy érzem egyre inkább és egyre többször érzem magam kövérnek. Lassan 2 éve vagyunk együtt. 25N
2013. ápr. 21. 19:09
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő kövérnek tart, akkor az megkeseríti a kapcsolatot, és igen, átragadhat Rád is az ő látásmódja. Az ő testképével van valami baj.

Nekem is volt ilyen.

160 cm voltam és 55-58 kiló, ő meg 172 cm és 52 kg.

2013. ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne célozgasd neki, hanem mondd meg. Amúgy ha már az elején rossz volt a kapcsolat, akkor miért várod, hogy majd megjavul?
2013. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
volt nagyon sovány pasim, egy csöppet se zavart.
2013. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Én ilyen 165-167cm magas srác vagyok és alig 53-54kg és most már értem miért utálnak a csajok, miért szeretnek gúnyolni, szóval utálják a csajok az ilyen fiúkat.
2013. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk amúgy teljesen rendben van. Próbáltam már beszélni arról mit érzek. Tegnap azt mondta vicceskedve, kicsit hájas a combom. Neki két pálcika a lába, ahhoz képest tényleg. Az önbizalmam kezd elmenni :( Biztos velem van a baj. Gyakran látok átlagos testalkatú férfiakat, dundibb nőkkel. Az szerintem más. Ő az átlagnál jóval vékonyabb. Szóval tudom, hogy nem vagyok kövér, a mérleg, a centik és a ruhaméretem alapján, DE mégis annak érzem magam. :(
2013. ápr. 21. 19:26
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tetszel neki, ennek ad hangot... legalábbis nem vagy az ideálja.

Lehet, hogy pont azért, mert kisebbségi érzése van.

Küldd el kineziológushoz, hogy ne zavarja a saját testalkata!:)

Mondd, hogy megmérgezi a megjegyzéseivel a közérzetedet, és tegyen ellenük valamit!

2013. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!