Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Facebook üzenet próbléma....

Facebook üzenet próbléma. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy személy akit ismerek, de nem biztos, hogy felismerne. Nincs üzenet írás elérhetősége viszont van egy olyan rész, hogy megkérdi ismerősöm. Abban a részben azt írja, hogy " Ha xy ismerősöd, küldj neki üzenetet!" Rákattintottam és meg is jelent és írtam is, de! De nem engedi elküldeni:( Ezt írja: Egy vagy több e-mail címed érvénytelen. Kérjük, próbáld meg újra.

Valaki tudja mi a gond? Az e-mail címem jó.



2013. júl. 18. 18:59
 1/2 anonim válasza:
bakker, velem pooontosan ez volt többször is, és nem működött az ilyen üzi, komment mások oldalához és bejegyzés mások oldalához. baromi idegesítő mindig, és nem lehet ellene szerintem semmit csinálni, mert már próbáltam mindenfélét és kb. pár hét múlva magától elmúlt.
2013. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Felismert és visszajelölt. Amúgy szerintem az csak sablon rész és kiadja az üzenet írás részét, de nem küldhető el, mert a felhasználó letiltotta. Hogy miért írja azt a baromságot az emailemmel kapcsolatban nem tudom.
2013. júl. 22. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!