Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Far cry probléma, telepítés...

Far cry probléma, telepítés közben ez a hiba jelenik meg, mi ez a hiba üzenet?

Figyelt kérdés

[link]

Win7 használok


2013. máj. 1. 12:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az a baj hogy win 7 mi att nem megy ?mert xp feltudtam telepíteni
2013. máj. 1. 12:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy a Win 7 miatt vagy mert rosszat töltöttél le! Amúgy jó játék szóval ne ha nem működne másikkal sem akkor azért még próbálkozz :D
2013. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

xp-én feltudtam telepíteni anno tavaly,akkor még nem irtam ki dvd-re.5 db iso fájl-ból áll ez olyan hogy kibontom az első iso fájlt és rögtön lehetett telepíteni, nem kellet kiírni elötte dvd-re az iso fált képfájlként.aztán kiirtam dvd-re a tömöritett rarfájlt,

Azóta felraktam a win7-et és gondoltam mmost feltelepítm újra a far cry-t,kibontom az iso fájlt rá megyek a setup ikinra, telepítem,be pipáltam a dx9-et hogy azt is telepítse amikor ezt felajánlotta,, aztán a végén kiírta ezeket a linkben megadott hibát, utána néztem mi lehet a baj, kipucoltam a Temp fáljt, Ccleanerrel tisztitottam, és utána újra telepítettem ekkor már telepítés után meg már a helyes cd-t kérte hogy rakjam be, na mondom f.sza

2013. máj. 1. 16:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelműen a Win 7!

Megoldst erre én sajna nem tudok :(

2013. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már megoldottam a dolgot, kiirtam mind az öt iso fájlt mégis csak cd-re aztán feltelepítettem, utána crecket adtam neki, Eddig oké is volt, elindult a játéka követkeő problémám meg az volt, hogy semmit nem láttam a pályából, minden fehér volt mintha nagy köd lenne, erre a problémára találtam egy far cry patch v1.3_t kiegészítést, most már láttam a pályát rendesen,aztán most meg olyan problémám van hogy sok helyen a hegyek átlátszóak ami nagyon zavaró, meg a talaj is sok helyen ilyen kék szinű a zöld ővezet helyett.:XD Fppp:)
2013. máj. 2. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a többi patch-el!
2013. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, már tárgytalan a kérdésem, mególdottam, a többi patch-al már minden okés, csak ezek a csalás opciók nem működnek sajna, hiába irom be a nullás gomb megnyomása után a legőrdülő zöld ablak részbe, meg mikor irom be a kódót akkor2.3. betű beirása után elkezdi ugyan azt a betűt beirni magátől sokszorosítva, mintha beragat volna egy billentyű, pedig nincs beragadve, lehet a nem eredeti játék cd miatt:):( na mind egy, már végig vittem,
2013. máj. 19. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!