Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem és én jó barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem és én jó barátok voltunk. Bekavart valami érték. Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Húú hát hol is kezdjem..

Első barátom volt..és én is az első barátnője neki.. csókolóztunk, letapizott stb, de nem feküdtünk le.. bár mindent megbeszéltünk..ilyenek voltak a szőrtelenítési szokásaink is.. ő kifejezetten undorodott(undorodik) az olyan lányoktól akik szőrösek.. mondtam neki, hogy én sem szeretem ha úgy van mert higiéniátlannak tartom stb. (ergo teljesen szőrtelenítem).. szakítottunk úgy 3 hete (majd most szombaton) eddig minden nagyon jó volt majdnem minden nap beszéltünk.. tanácsokkal láttuk el a másikat..ilyenek.. de gondolom valaki bekavarhatott..és megmondta nekem(enyhén bunkón) hogy milyen gáz ez meg hogy ő ettől hányni tudna meg stb.. a drága "barátnőm" (inkább csak haver) pedig megkérdezte hogy írhatna egy üzit a fb-omból neki persze úgy hogy aláírja hogy ő írta stb.. mondom oké.. persze.. erre ő ír egy eléggé durva üzenetet az én nevemben.. na most.. a volt barátom enyhén szólva megutált.. (gondolom) törölt az ismerősei közül, írtam egy sms-t hogy mi volt.. meghogy ne haragudjon.. hívtam.. semmi válasz.. azóta nem találkoztunk..

Most hogyan tovább?:/



2013. jún. 10. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

lehagytad hogy

14/L

2013. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy válasz.. és ha ennyire érdekel 15.. ;'D

A fiú szereplő 14.. ;))

2013. jún. 10. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:

azért elég közel lőttem, ennyi eltérés azért elfogadható lenne már szerintem :/

de hogy válaszoljak: a barátnőd egy kavaró agyhalott useless pic$a

a srác komolytalan, szerintem azért nem feküdtetek csak le mert még a kukija se nőtt ki

te meg lépj tovább, 14 éves vagy- annyi meg annyi pasid lesz még ennél sokkal komolyabb(nem azt mondom hogy ribi leszel, hanem tényleg fiatal vagy nagyon sok lehetőséged van, az emberek jönnek mennek nem tehetsz róla) fel a fejjel felejtsd el szórakozz (mértékkel!) és ne sajnáltasd magadat senkinek mert később ugy is megbánod (tapasztalat)

a külvilágnak mosolyogj, és az egészet magadban rendezd le, hidd el így jársz a legjobban

2013. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez már válasz?
2013. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem is akartam még lefeküdni vele.. egyrészt mert 14-15évesen minek?!

azzal tisztában vagyok hogy a barátnőm érdekes... (khm)

az volt a kérdés lényege hogy én ezek után még mit tehetnék, hogy mondjuk ne utáljon?

2013. jún. 10. 21:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Leírod neki egyszer magyarul minden kertelés nélkül lényegretörően, hogy múltkor a "barátnőd" volt csak gyökér, nem te írtad, semmi mást nem könyörögsz neki, nem nyalsz semmi. Majd ezután nem érdeklődsz iránta egyáltalán, nem írsz rá semmit, nem likeolgatsz, nem keresed a társaságát, nem kezdesz el látványosan más pasikkal jóban lenni, ha rád néz visszamosolyogsz max és ennyi, ha rádír válaszolsz, de csak a lényeget, semmi érdeklődés, tőmondatok - de ne bunkózz. Ezek után a csávó elgondolkozik, és

a, vagy rájön hogy azért hiányzol neki azt megkéne dumálni b, ugyanúgy békén hagy, ebből te rájössz hogy bármi strapa fölös lett volna, és annyira megszokod már a közömbösséget addigra vele szembe hogy elfelejted akaratlanul is

te csak jól jársz

2013. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eper
2013. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hàt..
2013. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszért ment a zöld pacsi.. írtam neki sms-t.. semmi reakció.. ez van..
2013. jún. 11. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!