Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ausztriai magyarok! Miben...

Ausztriai magyarok! Miben különbözik a kinti élet az itthonitól?

Figyelt kérdés
Gondolok itt munkára, oktatási rendszerre, közlekedésre, egészségügyre, és mindenre ami meghatározó. Megéri kimenni?
2013. júl. 23. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd... Sokkal fejlettebb az ország, és egyszerű kétkezi munkások is elég jól élnek...


Hogy megérte-e azt csak utólag tudod megmondani...

2013. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Munka itt sokkal több, az iskolat nem tudom össze hasonlitani,mert nem tudom,hogy otthon milyen a közepiskola,de itt az allam nagyon sok mindent fizet es a tankönyvek ezert sokkal olcsobbak. Az egeszsegügy az biztos,hogy sokkal jobb.

Nem tudom,hogy megeri-e...Attol függ kinek es miert. En azt latom itt,hogy a magyarokkal ugy bannak minta "szolgakkal" neha velem is. Nem tudom mire vagy kivancsi pontosan,ha erdekel valami irjal privatban megvalaszolom szivesen.

2013. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!