Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországon is létezett...

Magyarországon is létezett ilyen személyiség az '50es években?

Figyelt kérdés

tudom kitalált személy és nem kell sokaknak bemutatni Szörnyella De Frászra gondoltam de nézzétek megegyben ezt a vidit ha van 3 percetek hogy viselkedik milyen jelleme van

http://www.youtube.com/watch?v=qCpYiNZYRgM


az eredeti regény szerint ami '56-ban íródott és játszódik az akkori angliában, örökösnőként a vagyonát 6 millió fontra becsülték (nem tudom mai viszonylatban kb. milyen érték lehet ez?) szóval idehaza is volt az ötvenes években ilyen sznob dúsgazdag gonosz makacs nőszemély mint amit megtestesít? (fura amúgy mikor kérdik tőle hogy van azt mondja hogy "pocsékul drágám pocsékul annyi bajom van és gondom") ilyen vagyon mellett tényleg sok gondja lehetett...bár lehet ez is befolyásolta a jellemét


2013. júl. 23. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Most is léteznek ilyenek, meg régebben is voltak. Ha megfigyeled mindig a legvagyonosabb emberek panaszkodnak a legtöbbet.
2013. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az 50-es evekben Magyarorszagon mar senkinek nem lehetett ennyi vagyona, mert Rakosi allamositotta.

De az igaz, hogy akinek ekkora vagyona van, az is lehet boldogtalan, es lehet sok gondja.

2013. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!