Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ekkora balfék?

Hogy lehetek ekkora balfék?

Figyelt kérdés

elküldtem az önéletrajzomat a motivációs levelemmel együtt egy álláshirdetésre, de kiderült hogy a gépem egy másik levelet is ugyanezen a néven mentett el, és a rosszat küldtem el... amiről lerí, hogy köze nincs a dologhoz...

akkora hülyének érzem magam....

nem értem ,miért nem jön össze semmi?



2013. júl. 31. 21:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
68%
Őszintén, erre most milyen választ vársz?
2013. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ami megmagyarázza, hogy miért hibázok ennyit....
2013. júl. 31. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Bocsánatot kérsz majd elküldöd mégegyszer a jót. Lehet, hogy ennek már annyi, de legalább tanultál belőle. Egyébként meg nem te vagy az egyetlen akivel ilyen történt lehet, hogy nem is lesz gond belőle. Egyébként ha elfogadnád magad és a hibáidat, akkor talán nem stresszelnél ennyit ez miatt és annyi hibát sem csinálnál :)
2013. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

dehát én elfogadom magamat olyannak amilyen vagyok! tényleg!

más jön örökösen azzal, hogy ilyennek kéne lenned meg olyannak, meg mindenáron meg akarnak változtatni, meg bizonyítási kényszert tukmálnak rám meg ilyenek.... basszus, annyira elegem van már! kikérte meg őket erre?

2013. júl. 31. 22:04
 5/11 A kérdező kommentje:
most tényleg küldjem el és kérjek bocsánatot? hát... elég ciki lenne, és tegnap járt le a határidő... vagy hívjam fel őket telefonon és kérdezzem meg?
2013. júl. 31. 22:07
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább szerintem simán csak elküldeném. Lehet, hogy jobban megjegyeznek, h te szúrtad el, hogyha beszélsz is velük. Próba-->Szerencse!:) Drukkolok!!:)
2013. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

édes vagy:)

akkor felhívom őket , holnap, próba cseresznye :)

2013. júl. 31. 22:11
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Már bocsánat, de aki balféknek és hülyének érzi magát, plusz úgy érzi neki nem jön össze semmi arról nehéz elhinni, hogy elfogadja magát.

Figyelj én is küldtem már el rossz levelet, melóban kaptam egy erotikus tartalmú, de vicces videót és véletlenül a jelentés helyett az küldtem el a főnöknek. Szerintem rengeteg emberrel történt már meg, hogy nem csatolta a levélhez a kért dokumentumot, rosszat csatolt vagy hasonló..

Igazából amikor észrevetted a hibát, akkor kellett volna elküldeni a jót. Így később már tényleg nincs sok értelme főleg, hogy lejárt a határidő. Lépj tovább és legközelebb figyelj jobban, ennyi az egész. Sok sikert a kereséshez :)

2013. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
58%

Nevetséges emberek vannak itt.

A "Hogy lehetek ekkora balfék?" kérdésre hogy kéne válaszolni? Akkor válaszolok úgy, hogy így! Így lehetsz ekkora balfék! Semmi konkrét dolog nincs a kérdésbe, hogy mire kéne válaszolni. Ha benne lenne, hogy "Hogy tudnám korrigálni?", vagy valami hasonló, akkor megérteném a lepontozást, na de így? Nevetséges a sok agyatlan itt.


"Miért nem jön össze semmi?" Mert balfék vagy. Ilyen egyszerű! Na csá

2013. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Jó ,de most akkor .. Hát végülis nemtom.. Mondom én csak utánakülde... Végülis lehet jobb az is ,hogyha csak felhívod, fogalmam sincs, mit csinálj:S :Đ
2013. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!