Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiatal srác + idősebb csajszi...

Fiatal srác + idősebb csajszi = az ész megáll? Ti ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

A következőt láttam ma, kb el se hittem, de mivel 2 órán át láttam, csak kénytelen voltam hinni a szememnek:


Részletesen:

Orvosi váróban (nagy klinika, hatalmas tömeg) jött egy 13 körüli kissrác és egy idősebb csajszi, elsőre igazából nem is tűnt fel, kije lehet. Leültek a padra, szembe velem, és egyszerűen nem tudtam hova tenni őket valamiért. A kissrác szerintem 12-13 között lehetett, és olyan vagány utcakölyök kinézetű volt, hozzá képest kicsit fura is volt a feltűnően csinos, sokkal magasabb és idomosabb lány.

Üldögéltek velem szemben jó sokáig, aztán magamban elkönyveltem őket testvéreknek, mondom biztos hozta az öcsikét a nővére a dokihoz, na aztán dobtam egy hátast.


Hirtelen úgy egymásba fonódtak, hogy ilyet ritkán látok, de a kissrácból még csak azt se néztem ki elsőre, hogy tudja mi az a smárolás, ehhez képest olyan hevesen leteperte a csajt a padon, hogy nem hittem a szememnek. Ekkor azért már jobban megnézegettem magamnak őket, és tiszta lett minden persze, na csak még mindig alig hiszem el, amit láttam. A jóformán éretlen (vagyis így külsőre annak kinéző) srác nyalta-falta a kb 18-19 körüli csajt, sőt fordítva még hevesebben ment a dolog sztem, és azért is voltak fura egy páros, mert így elég hülyén néztek ki ebben az "utcakölyök + csinos lány" párosításban. Igen sokáig nagyon hevesen szeretgették egymást, de alig merem leírni, miket műveltek.

A srác is fogdosta alaposan a csajt na meg a csaj se fogta vissza magát, és mivel ebben a melegben egy alig valami rövid nadrág volt a srácon, az már csak a hab volt a tortán h kb minden látszott is. Állt neki rendesen a zászló, a csaj meg markolászta is, és egymás torkában voltak, majdnem leestek már onnan. Na mondom ilyen nincs vagy ez csak kandikamera lehet. De aztán mégse az volt. De komolyan mondom, meg merném kérdőjelezni, h egyáltalán szőrös-e a srác már, mert így ránézésre nagyon nem úgy tűnt.

mit szóltok ehhez?


Az meg egy érdekes kérdés persze megint, ha ez a dolog fordítva van, akkor abból milyen botrány lenne ... Így viszont simán el tudom képzelni, hogy a kissrác szülei baromi büszkék h milyen bnője van, és gondolom, nem akármiért van vele a csajszi, tuti tud valamit a srác ... (ugye a pénzéért biztos nem)


Vélemények?


2013. aug. 1. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Irígy lettél, mi?
2013. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

háát nemtom.

szép volt a csajszi na csak nem értem a dolgot, pontosabban csak arra tudok tippelni h a kiscsávónak ugyan a lába is szőrtelen volt még de azért vmit rohadtul tudhat :DD

2013. aug. 1. 20:40
 3/4 anonim válasza:
Aki tud, az tud. Ez véletlenül nem az OPNI egyik utóklinikája volt?
2013. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:)))

nem. semmi pszichiátria és társai elmebajklinikák :D ez egy tök átlag klinikai ambulancia volt

2013. aug. 2. 04:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!