Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki egy évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki egy évvel idősebb mint én és már egy ideje beszélgetünk de nem tudom hogy barátként tekint rám vagy többet akar? (többi lent)

Figyelt kérdés
A lényeg hogy ez alatt az idő alatt többször mondta hogy én vagyok a legfontosabb ember az éltében meg hasonlók. Nem tudom hogy most akkor tetszek-e neki vagy sem mert mindennap elmondja hogy én vagyok a legjobb barátja de közben meg tök zavarba ejtő dolgokat mond. (azt mondja azért mert imádja ha elpirulok) Olyanokat mond hogy mindig rám gondol de egyébként világosan kifejtette hogy nem akar tőlem semmit. Egyszer azt hitte hogy szerelmes vagyok belé de akkor megbeszéltük hogy csak barátok vagyunk és kész de már nem tudom hogy ő mit érez sőt lassan a saját érzéseimmel sem vagyok tisztában. :/ Hogyan derítsem ki hogy most akkor mi van? Megkérdezni nem merem.
2013. júl. 31. 12:42
1 2
 1/12 Froncsi ***** válasza:

Ha valóban legjobb barátok vagytok, akkor miért ne mernéd megkérdezni?

Magamból kiindulva, ha ilyen jóba vagytok már fél szavakból tudhatnád mit is akar :)

Kérdezz rá.

2013. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vele tényleg mindent megbeszélhetek de rettegek hogy hülyének fog tartani ha azt hiszem köztünk lehet szó többről mint barátság. :/ Próbáltam valahogy kipuhatolni hogy mit érez de rendszerint egy puszi meg egy ölelés lett a vége
2013. júl. 31. 13:03
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyébként néhány napja összevesztünk és azt mondta hogy az egészet csak azért csinálta hogy engem megkapjon. Mikor megkérdeztem hogy érti azt mondta: "Nem vetted észre azt a sok kedveskedést? Az egészet azért csináltam hogy legalább egy normális barátom legyen."
2013. júl. 31. 13:08
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

A legegyszerűbben ezt úgy tudnád meg, ha kicsit bepasiznál, biztos találnál olyan srácot is a közeledben, aki nem csak a lelkedet akarja masszírozni.


Ez esetben, lelki társadnak áradozz róla, hogy milyen új boldogság számodra a lelki mellett a fizikai cirógatás is. Milyen szép most az életet, hogy van egy olyan őszinte lelki társad mint ő, és közben egy igazi tökös pasid is (aki bár annyira nem emocionális, de máshoz meg jól ért.)


36F

2013. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Pont ugyanez van velem is, csak én vagyok a srác és ugyanezeket szoktam mondani annak a lánynak, akit szeretek, mellette nagyon jó barátok vagyunk.

Szóval a válasz egyszerű: a srác oda van érted úgy, ahogy vagy, csak nem akarja, hogy rámenjen a kapcsolat a barátságotokra. :))

2013. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Froncsi ***** válasza:

ahaa...

Gyanús, hogy szerelmes beléd, csak fél, hogy tényleg megromlik a kapcsolatotok, ezért inkább nem akarja erőltetni.

De néha valószínüleg nem tud parancsolni az érzéseinek, ezért ezek a kirohanások.

2013. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Nem hinném hogy szerelmes belém mert azt mondta szeretne becsajozni meg hogy kizárt hogy engem csókkal ébresszen. Bár lehet hogy csak azért mondta hogy féltékennyé tegyen. Ma 30 percig áradozott arról hogy milyen szép a csaj ismerőse.
2013. júl. 31. 15:05
 8/12 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy a lelki barátod nagy taktikusnak érzi magát, azt hiszi hogyha féltékennyé tud tenni, egyszer csak a karjaiba borulsz és könyörögsz neki hogy téged szeressen.

Szerintem az ilyen sunyizós, taktikázós srác megérdemel egy kis pofára ejtést, itt a nyár, pasizz be :)


36F

2013. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ő most eljátssza az oroszlánt, mert a csajok az oroszlánokat szeretik, viszont ő azt hiszi, hogy téged még puhítani kellene. Nagyjából erről van szó, ezért ezek a csajos dumák.
2013. júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem beprobálkozok a pasizással.
2013. júl. 31. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!