Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kire mondját azt, hogy "indigó...

Kire mondját azt, hogy "indigó gyerek"?

Figyelt kérdés
Egyre többet hallom filmekben is, máshol is, de úgy látszik, öreg vagyok ehhez, nem tudom mit jelenthet. Amit kivettem eddig a dologból, hogy különleges képességekkel rendelkező, a koránál jóval fejlettebb? Jól tudom?
2009. okt. 26. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Az elnevezés az aurájukban fellelhető sok indigókék színből ered. Valóban vannak olyan képességeik, amik ma még nem szokványosak, de egyre inkább elterjedőben vannak.

[link] Itt olvashatsz róluk, és könyv is létezik ilyen címmel.

2009. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%

De azért az sem elhanyagolható infó róla, hogy:

Kamu az egész, ezt józan ésszel be lehet látni...

2009. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
De jó! A leírás alapján akkor én egy negyedik generációs delta indigógyerek vagyok! :P Békesség nektek testvéreim!
2009. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Ja igen, és UFOk sincsenek, mert még nem láttad őket. A legegyszerűbb azt mondani valamiről , amit nem ismerünk, hogy kamu. Én nem tudom, hogy léteznek-e, mert én még sosem tapasztaltam ilyet, de éppen ezért nem is mondanám rá, hogy kamu.
2009. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

nem, egy hiperaktív kiskölyök. ennyi az egész.

csak a sok humbug gyógyász kitalálta h nevezzük indigógyereknek, akik azért jöttek h megmentsék a földet.....

2009. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Függetlenül attól, hogy létezik-e ilyen, vagy sem, sokan szívesen neveznek indigógyereknek hiperaktív, viselkedési zavaros gyerekeket. Az ő csemetéjükkel nincs probléma, hanem csak különleges...
2009. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát én aykiket eddig láttam, nem voltak hyperaktívak, csak eszméletlenül fejlett gondolkodásúak, a korukhoz képest jóval felnőttesebb volt a gondolkodásuk, pontosabban azt láttam, hogy a 12 éves gyreek is simán lekörözött egy nem is átlagos felnőttet a gondolkodásával.

Szóval jó kérdés, nem tudom, de aki írta a hyperaktivitást, ugy etudod, hogy rengeteg tanulmány jelenik meg, hogy kétségbe vonják ma már a hyperaktivitás létezését is, és egészen mással magyarázzák a jelenséget. Mondjuk valóbanm elgondolkodtató, 40 évvel ezelőtt miért nem volt annyi hyperaktív gyerek, ez is a modern társadalom terméke lenne ? Hát én nem tudom ... nagyon nehéz kérdés, na meg a tendencia egyre inkább az, hogy óvakodjunk az ilyen kategorizálástól, lehet , hog yrégen is csupán ez történt? A FRÁSZ TUDJA, DE ÉRDEKES, AZ BIZTOS.

2009. okt. 27. 08:59
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

"Ja igen, és UFOk sincsenek, mert még nem láttad őket.."

UFO: Meghatározatlan Repülő Tárgy

Ha te látsz egy serpenyőt repülni távolról, akkor hiába az a Marcsi néni serpernyője, aki nem találta el a férjét egy veszekedés alkalmával, ha ez számodra nem derül ki, akkor az UFO=MRSZ

Hogy UFOk vannak-e? Hát hacsak nem ismersz MINDEN tárgyat a Földön (valószínűleg nem), amit el lehet dobni vagy valamilyen módon a levegőben való mozgásra lehet késztetni valahogy, akkor vannak. Mert amiről nem tudod pontosan, h mi az, az ugye ismeretlen...

2009. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

És azon elgondolkdott már valaki, miért csak az utóbbi időkben van ennyi hyperaktív meg ennyi "furcsa" gyerek, és korábban meg tulképpnen ismeretlen jelenség volt?

Azért van ebben valami.


Én magam itt erős cimkézési folyamatokat látok, és ez közel se pozitv sztem. Én is ismertem állítólagosan hyperaktív gyereket, csak ő nem tudott róla, és amúgy teljesen jól elvolt magával, sikeres is volt az iskolában, de aztán onnantól, hogy bele kényszerítették a hyperaktív státuszba, valami csoda folytán romlani kezdett mindenben.

Szóval veszélyes egy dolog ez.

Nincs igazam?

2009. nov. 6. 20:47
 10/14 A kérdező kommentje:
És miben rejlik a különlegessége ??
2009. nov. 9. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!