Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kire mondját azt, hogy "indigó...

Kire mondját azt, hogy "indigó gyerek"?

Figyelt kérdés
Egyre többet hallom filmekben is, máshol is, de úgy látszik, öreg vagyok ehhez, nem tudom mit jelenthet. Amit kivettem eddig a dologból, hogy különleges képességekkel rendelkező, a koránál jóval fejlettebb? Jól tudom?
2009. okt. 26. 11:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

"És azon elgondolkdott már valaki, miért csak az utóbbi időkben van ennyi hyperaktív meg ennyi "furcsa" gyerek, és korábban meg tulképpnen ismeretlen jelenség volt?"


Voltak ilyen hiperaktív emberek. Csak őket ördögűzéssel gyógyították, majd szigorral és a súlyosabbakat diliházzal. Régen em tudták diagnosztizálni, ki rossz, és ki hiperaktív. A jelenség létezett.


És azért vannak többen, mert a stresszes és egészségtelen élet már a születésünk előtt a szüleinket is meggyengíti. Gíengébb génekből pedig betegségre hajlamosabb gyermek születik.


"Én magam itt erős cimkézési folyamatokat látok, és ez közel se pozitv sztem. Én is ismertem állítólagosan hyperaktív gyereket, csak ő nem tudott róla, és amúgy teljesen jól elvolt magával, sikeres is volt az iskolában, de aztán onnantól, hogy bele kényszerítették a hyperaktív státuszba, valami csoda folytán romlani kezdett mindenben."


Az igazságot nehéz elviselni. Gondolom úgy érezte, az ő hibájának tulajdonítják, hogy hiperaktív, és ez rossz volt neki.


"Szóval veszélyes egy dolog ez.

Nincs igazam?"


Azok a veszélyesek, akik a nyilvánvalóan beteg gyermeküket "különlegesnek", "indigónak" nevezik, ahelyett, hogy meggyógyíttatnák!

Nincs igazad.

2009. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Oké, mondjuk h oké, de miben is kellene meggyógyítani őket?
2009. nov. 9. 14:19
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Rólam 2 ilyen "természetgyógyászféle" ember is azt mondta, hogy indigógyerek vagyok, mert ők látják az aurámat, meg, hogy nekem milyen képességeim vannak már. De hülyeség az egész, ugyanolyan vagyok, mint az összes többi korombeli emberke. Mondjuk én ezt belülről nem látom, de nem jött még ide egyik osztálytársam se, hogy "hű, de fejlett vagy, én is indigó akarok lenni":D De ki tudja:)
2009. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
esküszöm, nem értem, most akkor itt aki azt mondta, hogy meg kellene gyógyítani, az tulajdonképpen a viselkedészavarokat és a hyperaktivitást teszi egyenlővé az indigó jelenséggel, ill. amit ma így hívnak, tehát ezt kellene meggyógyítani? Így értendő ?
2009. nov. 10. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!