Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Hűvösvölgyi suli vagy a...

A Hűvösvölgyi suli vagy a Szent Johanna Gimmi a jobb?

Figyelt kérdés

#könyv #SzJG #hüvösvölgyisuli
2013. aug. 9. 22:11
 1/8 anonim válasza:
Szerintem mindkettő nagyon jó könyvsorozat, mert igazából különböznek egymástól, szóval azerintem ezt így nem lehet eldönteni. De ha választani kéne akkor az SZJG, mert az több részes(:
2013. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Emy95 válasza:
Személy szerint a Hűvösvölgyi sulit nem olvastam (de majd akarom :) ), a SzJG-t viszont igen. Én olyan véleményeket kaptam, hogy a SzJGerek ne olvassák a Hűvösvölgyi sulit, mert nagy csalódás lesz, szóval...
2013. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Varsányi Krisztina válasza:
Szjg. Mert most olvasom, és 2 nap alatt olvasok el 1 részt. Nem lehet letenni. Mindenképpen SZJG
2013. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Imádom a Szjg-t de a hüvösvölgyi suli is jó. Én is alig tudtam letenni a Szjg-t volt amelyiket egy nap alatt elolvastam :D. Viszont a Hüvösvölgyi sulit is kiolvastam két nap alatt de azért azt mondom hogy a Szjg jobb
2013. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egyértelműen az SzJG a jobb. Én a Remény után olvastam A Hűvösvölgyi sulit és nagyon erőltetettnek találtam és nagyon emlékeztet egy másik könyvre, az Édesvölgyi sulira.
2013. aug. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mindkettő.Persze h hasonlít az édesvölgyire hiszen már az első rész hátán leírja h mondhatni annak alapján készült...
2013. szept. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dreamworld13 válasza:
Szerintem nem lehet, s nem is kell összehasonlítani a két könyvet! Mindkettőben vannak fordulatos, meglepő pillanatok, de olyanok is, amik előreláthatóak. Nekem mindkettőről van külön véleményem, de szerintem először a Hűvösvölgyi sulit olvasd, utána egy kis szünettel a SzJG-t! De mindenképp mindkettőt olvasd el! Nekem mindkettő nagyon tetszett! Ez az én véleményem... :))
2014. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én olvastam mindkettőt. Az Szjg-t mikor megkaptam, akkor egyszerűen nem tudtam letenni. Viszont a HVS-t előbb olvastam és az elején azt is csak úgy faltam. De a 3. rész közepébe beleuntam és fél évet nem is olvastam szinte semmit. Nemsokára elkezdem újra olvasni a HVS-t, mert szerintem az is lényeges, hogy hány évesen olvasunk egy könyvet, mert lehet, hogy teljesen más lesz a véleményem, mint akkor amikor meguntam...szóvak szerintem attól függ, hogy mennyire vagyunk érettek agyilag. Mindkettő remek szerintem! ☺😊
2016. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!