Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Koliban (orvosis) van kiközösí...

Koliban (orvosis) van kiközösítés? Aki pl. nem szeret inni vagy minden héten hajnalokig bulizni, azt csak figyelmen kívül hagyják vagy ki is nézik?

Figyelt kérdés

Orvosira fogok járni és beadtam a koliba a jelentkezést, mert az olcsóbb, mint az albérlet, de megvallom, félek egy kicsit azoktól a nagydumás partyarcoktól, akik véleménye alakítja a többség látásmódját. Én nem vagyok bulizós, nem szeretek inni, az nem az én világom. És nem akarok egy olyan életstílust, életformát magamra erőszakolni, ami nem én vagyok.


Gondolom, vannak normálisak egy koliban is. Ugye nem leszek a szó szoros értelmében véve kiközösítve?


19/L



2013. aug. 11. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennél? Az ilyen dolgok nem adnak okot a kiközösítésre.. Főleg nem az ilyen ivás, bulizás dolgok.. Amúgy is, honnan tudod, hogy ez lesz? Még ott sem vagy, de már izgulsz:) Nyugodj meg, lesz ott normális ember, bár hozzáteszem, hogy a bulizósak is normálisak, ugyanolyan ember mint a többi, ugyanúgy be fogja fejezni ő is az egyetemet, lesz diplomája, valamikor munkája!:)


Csak nyugodtan, csak előre, nem kell félni!:)

2013. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Be fogja fejezni az egyetemet, de nem ugyanakkor. Nem tudom az orvosin mi a helyzet én a műszaki egyetemen egyik kollégiumában laktam. Ott nem volt ilyen kiközösítés, olyanokkal barátkozol, akik hasonlóak mint te. Ne izgulj nem lesz gond.
2013. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Bár nem vagyok kolis.. de szerintem kijelenthetem, hogy biztosan nem leszel egyedül olyan, aki nem rajong a kicsapongó életért;) Azt tapasztaltam egyébként, hogy meglepően toleránsak, és elfogadóak tudnak lenni a fiatalok, szerintem nincs értelme emiatt aggódni. Ha te elfogadod magad ilyennek (miért is ne tennéd) úgy más is el fog (miért ne tenné..) Mellesleg a bulisabbak sem feltétlen kell, hogy ellenszenvesek legyenek;)
2013. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvosira járok, és hidd el, hogy ugyanakkor is be tudja fejezni, ők sem hülyék!:) Mindenkinek más a hobbija:)
2013. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, én Corvinus-os vagyok, és a suli egyik kolijába járok, és ott sincs ilyen, a többség normális és nem issza le magát minden nap mocsár részegre, mondjuk azért 10-ből kettő tuti ilyen. Csak azért mondtam, hogy Corvinus-os vagoyk, mert állítólag minket tartanak mindenhol a legbulizósabbnak, aztán mégse olyan a kolis élet. Nem kell félni...
2013. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan csak "lakni" járnak a koliba és totál más barátai vannak az iskolán kívülről vagy más koliból pl. Ne aggódj, ha te nem szeretsz bulizni elég ha csak köszönőviszonyban vagy 1-2 emberrel akár vagy ha csak tanulni összeültök. Persze az elsősöket általában szekálják, de soha ne hidd el a butaságokat, hogy hú muszáj inni meg nem tudom. Amúgy az orvosira komolyabb emberek járnak általában -mert ez egy komoly elhatározás-, szóval biztosan lesz olyan aki hozzád hasonló ilyen téren, máshol is van :) Sok sikert.
2013. aug. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért egyetemre, főleg orvosira, kell egy IQ szint. Ez azt jelenti, hogy a társaid lesznek annyira okosak, hogy nem néznek ki, vagy közösítenek ki, ha te nem vagy bulizós. Nálunk legalábbis így működött, mondjuk én főiskolára jártam.
2013. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy is! Sok visszafogott ismerősöm van, akik imádják a kolit:) Amúgy meg lehet variálni a szobák beosztásával.
2013. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! :) Mindenkinek ment a zöld kéz!
2013. aug. 15. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!