Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarórszágon Dislike-ot kap...

Magyarórszágon Dislike-ot kap a tánc videóm külföldön meg Like-ot?

Figyelt kérdés

Azért írom ezt a kérdést mert Herby videója alá be írtam hogy csináltam shuffle videót és kaptam egyből Dislekot, De mikor Külföldi shuffle csoportokba linkeltem bee, vagy a wedancehard.com Shuffle táncosoknak linkeltem ők lájkolták a dolgot!

Vagy én nem táncolnák jól ?

itt van a csatórnám :)

http://www.youtube.com/user/carlgulacsi

Kérhetnék pár véleményt?



#Magyarország #Melbourne #dislike #nokedli #Wedancehard.com shuffle
2013. aug. 11. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért mert a Magyarországon-t rövid o-val kell írni.
2013. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi gyorsan írok, és kérem a válaszra akkarok kérdést kapni! Senki se tökéletes!
2013. aug. 11. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Szóval beraktad a videódat a reklám kedvéért egy olyan videó alá amihez az ég világon semmi köze? Ne csodálkozz rajta hogy a nem tetszikre nyomtak az emberek... Én se szeretem amikor az emberek híresebb videók alatt próbálják magukat reklámozni.
2013. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó mindegy
2013. aug. 11. 22:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt amikor herby egy videójához írsz reklámozod magad. Én is lepontoználak, ha olyan helyre rakod ahová nem kéne.

Másrészt pedig ezek a shuffle dolgok elég távol állnak sok embertől. Lehet, hogy egy olyan csoport amiben ezzel foglalkoznak az emberek tudja értékelni ezt, de más lehet csak rángatózásnak látja pl..

2013. aug. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszönjük a(z ön)reklámot, nem voltunk rá kíváncsiak.


Amúgy próbáld meg egy olyan kategóriába tenni, amibe tényleg beletartozik, nem mások videója alá spammelni.

2013. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!