Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a fene van az emberekkel?

Mi a fene van az emberekkel?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,hogy nem tudnak az emberek beszélgetni egymással,pár alap kérdés-válasz után abbahagyják a társalgást,miért?Ennyire érdektelenek az emberek egymással,vagy csak velem van így?
2013. aug. 14. 18:18
 1/4 Mysticista ***** válasza:

ennyire azok. érdektelenek, közönségesek, sötétek, buták. gáz ha valaki szereti: az olvasást, a művészetet, a normális zenét, a kisállatokat és mindenki felszínes, számító.


nincs igazi barátság- ha azt is hiszed, hogy van számodra, meg fogsz lepődni mert a legkisebb nézeteltérésnél abba fog maradni, vagy hátba döf.


ez a világ sajnos az emberé...

2013. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mysticista ***** válasza:

írok egy eseményt, mely velem történt...ebből látod milyen a világ. győrben sétáltunk barátommal át egyik fő felüljárós (baross híd). délelőtt volt...sokan mentek, férfiak, nők...előttünk egy idős bácsi elvágódott.


rángatózott enyhén...fenn akadtak a szemei, és valami folyt a szájából. mindenki átlépte, mint egy darab sz4rt. felnőtt emberek...lépték át a testet. odafutottam, stabilba tettem...mentőt hívtam...fogtam a kezét. engem nézett. mégcsak körbe se álltak minket. kiért a mentő...és közölte hogy a bácsi halott...engedjem el.


ennyit az emberiségről


és olyanok mentek ott, és lépték át, akik: feleségek, anyák, férjek, apák.

2013. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez szégyen,ilyennek én csak tanúja voltam,nem részese,annál az esetnél a halott mellett ment el mindenki a nyílt utcán...
2013. aug. 14. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, de azért nem mondanám ezt általánosnak. Van, akivel hiába hozok fel bármilyen témát, 2 mondatban válaszol, és hiába próbálok vele beszélgetni, nem sikerül. De tapasztalatom szerint az ilyen emberek, akikkel egyáltalán nem lehet beszélgetni, erős kisebbségben vannak. A többséggel legalább az időjárásról vagy más jelentéktelen témákról el lehet csevegni.
2013. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!