Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? (meleg téma)

Figyelt kérdés

"Élő adásban vallott másságáról Anton Kraszovszki. A 37 éves orosz televíziós főszerkesztő a KontrTV nevű internetes és kábeltévé-csatornán coming outolt. „Meleg vagyok, de ugyanolyan ember vagyok, mint ti, kedves közönség, mint Putyin elnök, mint Medvegyev miniszterelnök, valamint a Duma képviselői” – mondta a péntek esti élő show-ban Kraszovszki, akit még aznap este kirúgtak. A felvételt pedig még a tévécsatorna weboldaláról, sőt a YouTube-ról is a törölték."


itt van a cikk: [link]


2013. aug. 15. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a kép kamu, de értem a célzást.
2013. aug. 15. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:
23%

Ez így eléggé kevés. Egy ilyen nyúlfarknyi dologra nem lehet véleményt, ne adj isten ítéletet mondani.


Nem tudjuk, hogy valaki rá kérdezett e a műsorban, vagy valamilyen téma kapcsán, esetleg a melegek védelme kapcsán hangzott e el. Vagy csak megvádolták ő meg színt vallott. Ha ezek valamelyike történt, akkor igen, durva, hogy kirúgták. Viszont ha csak ő gondolt egyet és egyszerűen elmondta, akkor meg vessen magára. Ennyi erővel azt is elmondhatná mit evett reggelire, de kit érdekel? Amíg nem egy konkrét ügy kapcsán kerül elő, ahol muszáj kiderülni, addig erre nem kíváncsi senki.

2013. aug. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!