Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HOMOSZEXUÁLIS TÉMA: Önkéntes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOMOSZEXUÁLIS TÉMA: Önkéntes munka a melegeknek, hogy segítséget nyújtsunk? Szerintetek nem megalázó ez?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és bisex lány. szerintem ez megalázó.. itt egy link is: [link]

2013. aug. 3. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Számodra miért megalázó?
2013. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mintha hajléktalanok lennénk. mi is emberek vagyunk, abban lehet segítséget nyújtani, hogy jobban elfogadjon a társadalom.. de ez más..
2013. aug. 3. 23:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal ezek telefonos szolgálattal segítenek és hasonló lelki támogatással a melegek számára. Ez miért baj?
2013. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak halkan szólok, hogy a hajléktalanok is emberek.
2013. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Van ingyenes hívható kék szám heteroknak is, sőt nem csak heterok hívhatják hanem akár melegek is.

Nem mindenki tudja olyan könnyen elfogadni mint pl. te ezt az egészet. Én sem tudtam pl. régen és e-mailt is írtam nekik 1-2 dologgal kapcsolatban. Ilyenkor jól esik, hogy valaki valahol úgy segít neked, hogy nem a barátod és úgyis azt mondja amit hallani akarsz. Inkább az megalázó számunkra, hogy bi létedre ennyire nem vagy otthon lmbt témában.. olvasgass.

2013. aug. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A hajléktalanok is emberek, meg ha nem is tetszik. Lelki segítségre bárkinek lehet szüksége, mindegy hogy meleg vagy sem. Például egy homofóbnak is szüksége lenne rá. Ebben nincs semmi megalázó. Ez a szervezet szerintem szimplán csak pofátlanul gagyi.


Egyetértek azzal hogy a homoszexualitás elfogadadásáért ki kell állni, viszont nem várható el emberektől hogy olyan dolgokban változzanak a te kedvedért, amiben te magad sem vagy különb.

2013. aug. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%

Én hasznosnak tartom, hogy ha valaki vívódik a melegsége elfogadása miatt, vagy nincs kivel beszélnie erről, akkor felhívhat egy számot és beszélgethet.

Inkább azt tartom megalázónak, hogy az ilyen szolgálatok önkéntes alapon működnek, és nem társadalmi támogatással, azaz senki nem fizeti meg a mögötte álló munkát (és ez tudtommal más lelkisegély-szolgálatokra is igaz).

2013. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolóval értek egyet, és sajnálom ha félreérthető volt, én "támogatom" a hajléktalanokat, tudom hogy ők is emberek.
2013. aug. 4. 18:40
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem megalázó segíteni másokon, akik rászorulnak. Szomorú, hogy ilyenre szükség van egyáltalán, de ilyen világban élünk
2013. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk a melegek" kifejezést mindig utáltam, soha nem értettem miért ez a legfontosabb tulajdonságom a számtalan közül, hogy én épp meleg vagyok.

Ok, hogy jó bulik vannak amerika szerte- Fire Island-tól- Provincetown-ig, de én nem szeretem ha a 'melegek" közé sorolnak.

2014. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!