Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Hogyan mondjam meg neki, hogy tetszik? (meleg téma)

Figyelt kérdés

Néhány napja gayromeo-n megismerkedtem egy fiúval. Ő írt nekem először, hogy szeretne velem beszélgetni, barátkozni. Néhány nappja már chat-elünk facebook-on. Nagyon kedves, rendes, aranyos és nagyon tetszik nekem, de ezt még nem mertem elmondani neki. Hogyan mondjam el? Elmondjam neki facebook-on, vagy csakkor, amikor majd személyesen is találkozok vele? Még személyesen nem találkoztunk, mert 100 km a távolság kettönk között és nehezen hozható össze a személyes találkozó.


Csak normális válaszokat légyszi! :)


21/f



2013. júl. 19. 16:32
 1/9 Cyklon ***** válasza:
Hát,nem vagyok meleg,de szerintem attól mert azt mondod neki hogy aranyos,még nem dől össze a világ,légy nyílt és őszinte.
2013. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Még csak néhány napja beszélgettek... nem kell elsietni semmit.


Meg eleve, olyan oldalon ismerkedtetek meg, ahol elég egyértelmű, hogy mi a másik célja... szóval szerintem leesett neki a dolog.

2013. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Cyklon ***** válasza:
0%
Mert csajjal hogy beszélgetsz? oda mész megmondod neki tetszőőőő xD
2013. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő írt nekem először, h szimpatikus vagyok neki és beszélgessünk. Azt mondta, h egyelőre barátokat keres csak, ezért vagyok kicsit tanácstalan.
2013. júl. 19. 16:37
 5/9 anonim válasza:
Szerintem az hogy facebookon mondod el neki vagy szemelyesen az csak toled es a batorsagodtol fugg.. Ha szimpatikus neked akkor mondd el neki nagy az eselye a leirtak alapjan hogy o is hasonloan erez.
2013. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nehéz ilyet kimondani, hogy tetszik a másik. Legalábbis számomra az. Mondjuk, ahogy az előbbiekben is mondták, egyértelmű, hogy meleg a másik fél is, úgyhogy nem lesz ilyen gond. Szerintem ne rohand le, hogy "tetszel, és én bejövök neked?" Első körben nagyon fontos lenne, hogy személyesen is találkozzatok.
2013. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. El mondtam neki, de kár volt. Kosarat kaptam :'(
2013. júl. 22. 00:55
 8/9 anonim ***** válasza:
van ez így, fel a fejjel
2013. júl. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsit korai volt elmondani pár nap után, meg jobb lett volna jobban megismerni, és kipuhatolni a szándékait. Egy kapcsolat felépítése az bizony kemény politika és pókerjátszma tud lenni. :)
2013. júl. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!