Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk, ha valahol találkoztok...

Fiúk, ha valahol találkoztok egy haverral, akivel van 2-3 ismeretlen is, akkor akkor kezetfogtok velük is, vagy csak a haverral? Hogy illik?

Figyelt kérdés
Én mindenkivel szoktam, csak úgy látom, hogy nem mindig mindenki kapcsol.
2013. aug. 15. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Köszönök nekik, és ha megállok dumálni, vagy kezet fogok mindenkivel, vagy senkivel. Ha csak a haveroddal fogsz kezet az egy kicsit bunkóság.
2013. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire közeli haver, ha közeli akkor kezet fogok velük és be is mutatkozom, ha ilyen munkatársam haverjai akkor félre állok aztán leszarom őket.
2013. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
látásból ismerem őket, de ha szembejönnek az utcán pl akk nem köszönünk, de haverral tudom h jóba vannak, így kezet fogtam velük csak egyik nem igazán fogta fel, késők kapcsolt, így mondom én úgy tudtam ilyenkor illik köszönni, de m1, most így sikerült.
2013. aug. 15. 23:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Fetételezem,lány vagy.Először is a haverral fogok kezet,majd elvárom,hogy Ő mutasson be!!Kezet annak se nyújtok előre,aki sokkal idősebb nálam!

Lányoknak,ismeretennek,akit a nyakamra hoztak.:Örülők,hogy megismertem,stb. kezdem.Ha még mindig nem nyújt kezet,akkor az udvariaságról Neki sincs fogalma.

Alapvető,hogy a férfi bemutatkozik és a hölgy nyújt kezet.

Vagy a fiatalabb férfi köszön és az idősebb kezel.Ha nem egyértelmű,az új köszön, a már ott volt egy kézfogással nyugtázza ottlétét.

2013. aug. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Helyzettől függ. Ha csak köszönni állok meg, akkor nem nyújtok a haver ismerőseinek kezet (feltéve, ha egyáltalán nem ismerem őket). Ha váltok vele pár szót, akkor kedvtől függően köszönök a többinek is, esetleg kezet is fogok velük. Szerintem nem annyira alap dolog a kézfogás, hogy minden ismeretlennel csináljam, akiktől nem akarok semmit.
2013. aug. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!