Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismeretlen lányt illik/lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlen lányt illik/lehet rögtön az első találkozás alkalmával randira/találkozóra hívni vagy "kötelező" ismerkedni előtte?

Figyelt kérdés
Egy egyetemre járok egy lánnyal, aki tetszik. Nem ismerjük egymást de azt tervezem, hogy a jövő héten megszólítom és szeretném elhívni egy ismerkedős találkozóra(nem randira!). 21/F
2010. febr. 13. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
szerintem így nemgáz, hát h ismernéd meg a randi előtt, ha nem találkoztok és nembeszélgettek??:)
2010. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nme kötelző ismerkedni, de sokkal könnyebb dolgod lesz utána. Raádásul még az is lehet, hogy egy beszélgetés után már nem is szeretnél többet.
2010. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, először tudakold meg, hogy van e barátja vagy sem valamelyik ismerősétől. Mert pl nekem van abrátom, és ha odajönne egy fiú, és mondanám neki h bocsi nem, mert van abrátom, akkor tök szarul érezném magam mert megbántottam, vagy nem is tudom. Keresd meg egy közösségi portálon, nézd meg van e valakije.

Vagy ha van közös órátok, ülj oda hozzá, szünetben beszélgess vele, ott még én is beszélgetnék, de nem mennék el egy idegennel még ismerkedős randira se ha egyáltalán nem tudok róla semmit.

Feltétlenül ird majd meg, hogy alakult a dolog. :P

2010. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hízelgő lenne a közeledésed, mégha barátom van, akkor is. Jól esne, de visszautasítanálak. Hűséges típus vagyok.

Ismerd meg először, nyugodtan hívd el, sok sikert. :)

2010. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!