Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismeretlen lánynak hogy illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlen lánynak hogy illik bemutatkozni? A kézfogás nem túl "fiús"?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 11:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
A lánynak kell nyújtania a kezét, nem a fiúnak. Nem fiús, így illik.
2009. nov. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Mellmasszír -> Gáláns Lovagként üdvözlöd.
2009. nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

Nemcsak, hogy nem rossz, de kifejezetten kell. És nem a lány nyújtja a kezét. A férfi kell irányítson, attól férfi. Aki a lányok engedélyére vár azt sosem fogják tisztelni.


Más. Ezután nem lesz kellemetlen ha hozzá kell érni. Biztos ti is voltatok, már úgy, hogy elmentetek egy randira, ott volt a lány, dumáltál vele és azon gondolkodtál: Huh, hogy lehetne most megérinteni? Olyan kínos.


Ezen azzal lehet túllépni, ha már az első pillanatban megszokja ezt.

2009. nov. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem. Az etiket szabályzatban az áll hogy a nőnek kell mindíg nyújtania a kezét. (nem azért mert ő az erősebb) hanem ez egy tisztelet kimutatás ugyanúgy mint hogy nem nyújtasz kezet nálad idősebb férfinak sem. Mindíg az idősebb embernek kell nyújtania a kezét.
2009. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Tedd ahogy érzed. Engem nem különösebben érdekel az etikett. Jó ember vagyok, szeretek segíteni másoknak. Hogy ezek után emiatt parasztnak gondolnak-e, azt rábízom a többi emberre. Eddig nem volt rá példa. :)
2009. nov. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat, erről tudtam, hogy a lányoknak kell a kézfogást kezdeményezni, de mivel nem az Operabálon szeretnék ismeretlen hölgyekkel ismerkedni, hanem nyílvános helyen tizen-huszonévesekkel. Ők nem biztos, hogy tisztában vannak evvel a szabállyal, és így mindenféle testkontaktus nélkül annyira "gagyinak" hat az egész bemutatkozás. Remélem értitek mire gondolok :) Jöhetnek további válaszok!
2009. nov. 24. 18:26
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Számomra teljesen természetes a kézfogás+puszi, mikor bemutatkozok egy srácnak. Egyáltalán nem "fiús". És nem, nem járok operabálba :D

17/L

2009. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Tőlem mindig megkérdezik az időt, aztán elkezdenek dumálni velem...:)

Nemtudom, hogy ez az ismerkedés melyik fajtája, de nekem nem jön be, mármint persze segítek, meg megmondom, de az hogy (ráadásul a még nem is jópasik) utána nem szállnak le rólam, elég rossz...

Amúgy szerintem sincs semmi baj a kézfogással:)

2010. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
itt a kezem nem disznóláb!
2010. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
sztem okés csak ne szoritsd meg mint egy pasinak xD
2010. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!