Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok egy közösségi/bu...

Ha nem vagyok egy közösségi/bulizós ember, akkor is beilleszkedhetek az egyetemen? Most leszek elsőéves.

Figyelt kérdés

Alkoholt nem iszok (pontosabban csak néha, pl. ünnepeken, egy keveset), nem szoktam bulizni, így majd csak a "magamfajtákkal" jöhetek ki jól?

Személyes tapasztalatokat is várok, köszönöm.



2013. aug. 17. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Be hát, nem mindenki bulizik meg iszik.
2013. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Ha normális egyetemre mész, ott nem hátrány, ha nem bulizol folyton. Egyetemre már felnőtt emberek járnak. Itt már nem fognak fennakadni azon, ha kicsit különbözöl a többségtől. (Ha jó helyre kerülsz, ott a magadfajta lesz a többség.)
2013. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Személyes tapasztalat: részegeskedni én sem szerettem. Azért 3 havonta egy nagyobb buli belefért, ahol lecsúszott pár sör és billiárdoztun/csocsóztunk/ugráltunk a zenére, de itt is volt, aki nem ivott semmit. Nagyon sok barátot szereztem sportolás közben. Mai napig tartó szakmai kapcsolatokra is szert tettem közös tanulások során. Csináltunk mi nem piálós bulikat is, ahol activity-t és catan-t, vagy más táblás játszottunk, ahova nem csak saját szakom bélieket hívtunk meg, és ezek a kapcsolatok is túl mutatnak az egyetemen. Film klubba és színházba jártunk, ahol beszélgettünk másokkal. Egyetemi bringásokkal is tekertünk sokat.

A társaság központja nem az alkohol, hanem a közös érdeklődés. Ez lehet új, vagy már megszokott dolog.

2013. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!