Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legcikibb...

Szerintetek mi a legcikibb dolog ami megeshet egy emberrel?

Figyelt kérdés

Pl egy nőnek fogalma sincs ki a gyereke apja, nyilvános helyen összefossa magát valaki, a főnökőddel beszélsz, az nevettet, s a nevetéstől kifolyik a taknyod, épp szavakkal a drága édesanyjába küldesz pl egy discoban egy rendőrt amiért mondjuk razziáznak mire megveregeti a vállad valaki. Ahogy megfordulsz egy rendőr az, aki persze végighallgatta a mondókád előtte. Ilyesmik.

+ neked mi volt a legkínosabb eseted?



2013. aug. 16. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egyszer egy nagyon telelévő reggeli buszon fingottam egy rettenetesen büdöset és a következő megállónál az emberek fele leszált. :D
2013. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én vonzom a ciki dolgokat:

- egy üzletközpontban kimentem a mosdóba, és nem nyílt ki az ajtóm, így elkezdtem kiabálni, h segítséééég! , aztán pár perc múlva rájöttem, h rossz felé nyitogattam az ajtót. A mosdó meg tele volt :D szóval égtem

- sítúra: a keresztbe siklást v mi a fenét próbáltuk, amikor velem átlósan állt a nekem tetsző fiú. Át kellett siklanom melléje, ami ment is, csak nem tudtam megállni és telibe találtam őt. Elestünk, vagyis ráestem , a kezem egy bizonyos pontján volt :D és a többiek mondták, h menjünk szobára és ne itt csináljuk.

- szintén itt a sífelvonóval is meggyűlt a bajom :D túl hamar szálltam le róla (egy kisebb domb közepén) és így visszafelé kezdtem csúszni, majd elestem és nem tudtam felállni. Le kellett állítani miattam az egész sífelvonó-rendszert, így a társaimnak gyalog kellett felmászniuk :D nagyon "szerettek" érte

- életem első orálját prezentáltam a páromnak, majd mikor végeztünk akkor láttuk, h az ablakunkkal szemben lévő házból néznek minket.

- hotelban voltunk , szintén párommal épp akkor érkeztünk, de már nagyon vágytam rá, így elég gyorsan belekezdtünk "abba" , amikor azt vettük észre, h a szobalány zavartam bocsánatot kér. (a recepción felejtett iratokat hozta utánunk)

- most történt szóbeli vizsgámon, h megkérdezte a prof. tőlem a feleletem közepén (a veséről, vizeletről kellett beszélnem), h honnét vagyok, amit én nem értettem, és azt hittem , a nefronokról kérdez, h hol vannak , így azt mondtam, h a vesében, mire a prof. akkorát nevetett, h még a könnye is kicsordult (pedig nagyon szigorú) és utána leállított és adott egy komolyan jó jegyet. Azt mondta, h ilyen vicces vizsgája még sose volt :D

2014. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a legutóbbi ciki eset az volt mikor egy át bulizott este után be raktam a mosó gépbe a táskámat másnap hozta anyum hogy hat csomag óvszert volt benne és mindet ki mostam. Ki kellett dobni mert azért ki tudja hogy hat rá a meleg víz.

De a legjobb az hogy azt se tudom mi képen került bele a táskámba ez a rengeteg óvszer.

2014. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

meg az volt még jó mikor a buszmegállóban álltam reggel oda jött hozzám egy idősebb férfi. El kezdett velem beszélgetni elején normális volt aztán el kezdett kérdezgetni a nemi szervem méretéről én rá ordítottam hogy takarodjon innen büdös pedofil stb.

Na ugyebár a buszmegálló tele emberekkel és nekik az jött le hogy én ordibálok szegény bácsival.

Nagyon kínos volt meg várni azt az 5 percet még jött a busz mindenki engem nézett meg mondták egymásnak hogy hát ezek a mai fiatalok nincs bennük semmi tisztelet meg ilyesmik.

2014. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!