Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg megszűnik a Sláger...

Tényleg megszűnik a Sláger Rádió, vagy csak átalakul?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 09:39
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
87%

Százezrek, milliók által szeretett és hallgatott rádiókat cserélnek le politikára. Nem viccből mondom, szerintem ez valami durvább forradalom kezdete. (És nem a rádió megszűnése fog forradalmat kelteni, hanem az, amiért leváltják. Ilyet csak úgy nem csinálnak.)

Kövezzetek meg, lehet, hogy paranoiás vagyok, de szerintem ennek nem lesz jó vége. És nem csak ebből ítélve, hanem az egész társadalmi helyzetből. Ez már csak plusz.

2009. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
85%

Az üzlet és a politika itthon egykutya! Min lepődünk meg?

Mit veszíthetünk?

Mi nem azt figyeltük, hogy ki ül a rádiók igazgatói székében!

Milyen OLTÁRI NAGY különbséget fogunk MI kívülről észre venni? A 'kis stiklik' eddig is folytak, ezután is folynak maj - legfeljebb más színezettel. ÉS kész öngyilkosság(!) lenne, ha az üzleti szempontokról áttérnének a politikaira 1-1-ben!

Csak nem képzeli valaki, hogy azt a hatalmas reklámidőt országos szinten politikai beszélgetős műsorokkal értékesítenei lehetne, képtlenség! Ki hallgatná?

Zenét KELL adniuk, különben tönkremennek. Vagy maradnak a szegényedő mecénások...

2009. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
22%

üzlet az üzlet.ez a 2 rádió fizette a legtöbbet.ennyi.


lesz Radio Café sokkal jobb zenékkel mint azeken az adókon...a többi műsort én nem fogom hiányolni.(Bumeráng)

2009. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
50%
#ezeken
2009. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
82%

"üzlet az üzlet.ez a 2 rádió fizette a legtöbbet.ennyi"


Ez nem igaz. Ez a két rádió ajánlotta fel a legmagasabb százalékot a bevételeiből, ami nem ugyanaz. A sláger 11,5 százalékos felajánlása pénzben a sokszorosát jelenti a másik kettő 50 százalékának!

2009. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
83%

11.18-as vagyok


"Százezrek, milliók által szeretett és hallgatott rádiókat cserélnek le politikára. Nem viccből mondom, szerintem ez valami durvább forradalom kezdete. (És nem a rádió megszűnése fog forradalmat kelteni, hanem az, amiért leváltják. Ilyet csak úgy nem csinálnak.) "


Igen, pont ezt próbáltam elmagyarázni én is!

2009. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
61%

ha nem tartják magukat a szerződésben leírtakhoz(nem teljesítik a bevállalt dolgokat)akkor megszüntethető lesz a szerződés...akkor esetleg lehet majd arról szó,h.újra a régi lesz minden.


de ha tudják teljesíteni az ígérteket,akkor igenis nagyobb lesz a nyereségük...tehát ez mégiscsak üzlet.


sokak szerint irreálisak az ígéreteik,de ezt előre nem tudhatjuk.majd kiderül.


igenis kapjanak esélyt.

2009. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
81%

Én személy szerint nagyon szomorú vagyok.Nagyon szeretem a Slágert.A Bumeráng nagyon jó műsor.Hiányozni fog.

Nyugodj békében Sláger Rádió!

2009. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
49%

"Százezrek, milliók által szeretett és hallgatott rádiókat cserélnek le politikára."


Nem politikára, hanem más rádiókra. Tetszett volna Slágeréknek nyerni a pályázaton, és akkor újabb 7 évig működnének.

2009. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
53%

"A sláger 11,5 százalékos felajánlása pénzben a sokszorosát jelenti a másik kettő 50 százalékának!"


Ez az, amit előre nem tudhatsz.

2009. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!