Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg megszűnik a Sláger...

Tényleg megszűnik a Sláger Rádió, vagy csak átalakul?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 09:39
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
76%

A sláger az nagyon jó volt(meg a Bumeráng)

A danubiuszon elég fos számok mentek, meg hát az ordibálós reggeli izéjuk, de az szép volt amikor a sláger meg a danubiusz kapcsolódott a két rivális

2009. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
Ja én is halgattam akkor őket, ez szép volt mind a két adótól!
2009. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
47%
Énis Slágerből is hallottam Balázsékat, Danubiusból pedig Bocsiékat..megható volt. Én hiszek benne, hogy megoldják, négy ember döntése miatt nem lehet egyik percről a másikra eltörölni milliók kedvenceit!!
2009. okt. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

"pont nem képmutató.ő volt az,aki kezdettől fogva nem értett egyet a döntéssel"


Az ORTT elnöke volt. Az ORTT tagjai pártpolitikusok. Erre majtényi eljátssza a nagyhalált, hogy "óóóh, politikai döntés született". Ripacs.

2009. okt. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a nap is eljött :( Megmondom őszintén, nem tudtam sokat hallgatni a Slágert, és az esti műsort nem szerettem annyira, mivel korán elmegyek a Bumerángot sem hallgattam mindig, de egyszerűen mikor hallottam IMÁDTAM!


remélem lesz megoldás a "költözésre".

2009. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Sajna vége. :((((((((((
2009. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
A sikeres műsorokat tuti, hogy át fogják venni. Azért mégiscsak könnyűzenei rádiókról van szó, a zenéket meg nem ők írják. Nem is akkora hülyék, hogy slágerlistát soha nem látott számokat játszanak! Micsoda üzlet!!!
2009. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Boros-Bochkort azért nem olyan nehéz pótolni. Kell két ember, aki minden szaron tud röhögni, meg hülyeségeket beszélni...
2009. nov. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!