Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg megszűnik a Sláger...

Tényleg megszűnik a Sláger Rádió, vagy csak átalakul?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 09:39
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
58%

12:10 egyetéretke


ha csak a felét tudja produkálni bevételben mondjuk az Advenio a Danubiusénak.és ő ennek a felét ígéri(50%)ez csak több lehet mint a másik bevételének 11%-a..


tiszta matek.

2009. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
78%
Komolyan mondom, nem tudom eldönteni, hogy az itt írogatók ennyire naivak, ennyire nincsenek tisztában a politikával, vagy esetleg ők is benne vannak...
2009. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
70%
nem vagyunk hülyék! tudjuk h.ez politika is,de üzlet is.ilyen a világ.ez nem magyar specialitás,csak most hőzöngenek az amúgy is elégedetlenkedők,előadva h.ez jajj de magyar megoldás....nem az...pénz,pénz,pénz.+politikai érdekek.ez mozgat mindent.
2009. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
79%
Csak valaki írja le nekem, hogy ez mitől politika? Mi az az ok, amiért 2/3-os többséggel megszavaz egy akármit a két párt? Én nem értem... Ennyire naiv vagyok...
2009. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
69%

"Csak valaki írja le nekem, hogy ez mitől politika?"


Az ORTT osztja ki a frekvenciákat. Politikusokból álló testület. Tehát döntései valamilyen szinten politikaiak. A Sláger ráidó megszűnése éppúgy, mint az, hogy annak idején ők nyertek.


A vicc az, hogy akik most nyivákolnak, hogy "politikai döntés született", azok nem nyivákoltak, amikor a Sláger rádió elindult. Az ugyanis pontosan annyira volt politikai döntés, mint a mostani.

2009. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
90%

Na jó, persze, politikusok hozták a döntéseket. De azért ez nem válasz arra, hogy ez mitől politikai döntés! Melyik pártnak jó, hogy nem sláger lesz, hanem neo rádió?


Ennyi erővel hím-soviniszta döntés született, mert férfiak hozták a döntést.

2009. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
40%
Én a Slágerben és a Danubiusban is csalódtam, úgyhogy örülök, hogy megszűnnek. A tévécsatornáknál is elkezdhetnék a beszüntetést pl. a 2 kereskedelmivel...
2009. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
72%
sztem a sláger igenis jó volt, főleg a bumeráng :D
2009. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim válasza:
41%
Nagy örömmel hallom, hogy végre megszűnik a gyűlölködő Bochkor és Boros szánalmas műsora! Igazából elegendő lett volna őket megszüntetni, meg a talpnyalókat. Borost meg várja izrael, takarodjon a féreg!
2009. okt. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
63%

NEM volt szánalmas Boros és Bochkor műsora!! chhhh..

de itt páran igenis azok!!SZÁNALMASAK!

Ezt már le is nyilatkozták ,hogy nem mindegy ,hogy minek a 11.5%-a és minek az 50%-a!!Sláger rádió többet ajánlott!pff..aztán hiába mondjátok hogy ez csak matek , meg hogy semmi köze a politikához...

Az ORTT egy nagy f.s!A Benkőt nézhetem?Az nem torzítja a fiatalok látásmódját ,úgy mint pl. pár (sajnálatos módon) betiltott anime?

Nah meg ekkora marhaságot ,hogy akkor a 2 kereskedelmi csatornát is szüntessék be?!...

2009. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!