Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Már minden rasszizmusnak...

Már minden rasszizmusnak számít manapság? Miért bűn, ha valaki a fehér fajtát kedveli és szeretné, ha a fehér faj fennmaradna tisztán, ahogy több ezer éve is van ez már?

Figyelt kérdés
Igen, fehér fiú vagyok, büszke vagyok a bőrszínemre, bár sokan ajáánlották, hogy szolizzak, mert nagyon fehér a bőröm, én vállalom, nem fogok bedőlni a divatnak meg a médiának, ami azt súgallja, hgoy legyél sötét színű meg ezzel együtt sötét legyél fejben is... Fehér fiú vagyok és fehér lánnyal szeretnék majd családot is, szeretném, ha tiszta fehér gyermekeim lennének és ők is hasonló szemlélet mellett fehér párt választának maguknak. Szeretném csak, ha fennmaradna a fehér faj tisztán, keverdés nélkül. Sokaknak ez már bűn meg rasszista megnyílvánulás. Mégis miért is, mert a média azt nyomatja, hogy a fajkeverdés a normális? Én meg azt mondom, ne más mondja meg, hogy mi a jó és szeretném hinni hogy sok fehér ember belátja idővel, hogy a multikultúra egy rossz, káros dolog.
2013. aug. 22. 15:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

"faj"

Undorító vagy szerintem.


Amúgy meg csak neked lehet igazad?

2013. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez rasszizmus, de én is rasszista vagyok:D
2013. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez teljesen normális dolog szerintem, köze nincs a rasszizmushoz. A rasszizmus az lenne, ha egyfolytában gyűlölködnél, esetleg bántalmaznád a betelepedetteket. Szerintem teljesen normális, ha valaki a saját fajában keresi a párját, a kutya sem basz kecskét.
2013. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Pendulum92 ***** válasza:
75%

Szerintem meg egy agymosott buta ember vagy.


"Tiszta fehér faj"


Még a fogalmakkal sem vagy tisztában, nem hogy a tényekkel... Európa egy olvasztótégely a népek számára. Attól, mert fehér a bőröd, lehet, hogy őseid között volt cigány, német, szerb, macedón stb. is.

2013. aug. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Pendulum92 ***** válasza:
94%

Szerintem teljesen normális, ha valaki a saját fajában keresi a párját, a kutya sem basz kecskét.



Az ember egy faj. te sem figyeltél biológia órán. :D

2013. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Amúgy ez pont olyan, mintha fekete macskát kizárólag fekete macskával hagynál párosodni.
2013. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Inkább az az agymosott, aki négerre vágyik, mert azt hiszi ők jobbak az ágyban stb.
2013. aug. 22. 15:57
 8/14 anonim válasza:
Ez egy olyan dolog, amiről nem szabad beszélgetni és mindenki véleménye, legyen az bármi is, az a rossz.
2013. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Pendulum92 ***** válasza:
73%

"Miért bűn, ha valaki a fehér fajtát kedveli..."



Azt kedvelsz amit akarsz, de másokat elítélni a meggyőződésed miatt az tényleg rasszizmus.


"...és szeretné, ha a fehér faj fennmaradna tisztán, ahogy több ezer éve is van ez már?"



Valószínűleg nem ismered a genetikát, így felesleges lenne magyarázkodni, de képzeld, hogy az is lehet, hogy valamelyik ősöd mondjuk cigány volt. Most felkötöd magad?

2013. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Én felvállalom hogy német vagyok!

Se zsid0' se semmi nincs bennem..

Kibacottul büszke vagyok arra hogy nem egy más vagyok mint a többi "ember"!

2013. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!