Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Már minden rasszizmusnak...

Már minden rasszizmusnak számít manapság? Miért bűn, ha valaki a fehér fajtát kedveli és szeretné, ha a fehér faj fennmaradna tisztán, ahogy több ezer éve is van ez már?

Figyelt kérdés
Igen, fehér fiú vagyok, büszke vagyok a bőrszínemre, bár sokan ajáánlották, hogy szolizzak, mert nagyon fehér a bőröm, én vállalom, nem fogok bedőlni a divatnak meg a médiának, ami azt súgallja, hgoy legyél sötét színű meg ezzel együtt sötét legyél fejben is... Fehér fiú vagyok és fehér lánnyal szeretnék majd családot is, szeretném, ha tiszta fehér gyermekeim lennének és ők is hasonló szemlélet mellett fehér párt választának maguknak. Szeretném csak, ha fennmaradna a fehér faj tisztán, keverdés nélkül. Sokaknak ez már bűn meg rasszista megnyílvánulás. Mégis miért is, mert a média azt nyomatja, hogy a fajkeverdés a normális? Én meg azt mondom, ne más mondja meg, hogy mi a jó és szeretném hinni hogy sok fehér ember belátja idővel, hogy a multikultúra egy rossz, káros dolog.
2013. aug. 22. 15:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet h biológiailag egy faj az ember, viselkedésben és kulturálisan viszont nagyon nagy különbségek vannak. A négerek átlagban (ez nem jelenti azt, h mind!) butábbak és agresszívebbek a fehéreknél, már csak ezért sem kellene szennyezni a fehér fajt velük. Ha valaki ebben kételkedik, nézze meg ezt a térképet: [link] illetve az USA-ban készült statisztikákat a bűncselekmények elkövetőinek bőrszínéről.
2013. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Az Alaptörvény IX. cikk (5), ami a diszkrimináció tilalmát emeli alkotmányi szintre, külön nevesíti a faji különbségtételt, így önmagában az emberek vonatkozásában eltérő fajokról beszélni nem hibás, még ha biológiailag ez pontatlan is. Az más kérdés, hogy a jogszabály mit tekint fajnak.
2013. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is nagyon fehér vagyok,a mostani barátom is ilyen és ő is így gondolkodik,csak nem ennyire elutasítóan.Mi van ha mondjuk egy intelligens fél roma csajba szeretsz bele,akinek világos a bőre,csak a szeme és a haja sötétebb?
2013. aug. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A globalizáció útjába nem állhatsz. Szerintem ma már nincs is tisztán fehér génállományú ember. Tuti hogy keveredtek a génállományok.
2013. aug. 23. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!