Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek cinkes lenne ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek cinkes lenne ha a pasim egy roma származású fiú lenne? :$ én teljesen átlagos fehér ember vagyok:D és a legtöbb cigányt utálom úgy ahogy van de ő sokkal másabb.

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
nem lenne cinkes, csak nekem (nagyon rasszista vagyok) furcsa lenne
2011. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ..Ha olyan mint egy normális fehérbőrű ember és úgy viselkedik ,kultúrált akkor nem számít a származás sztem
2011. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha elviseled a testszagát, ha elviseled a családját, akkor nem nagy gond. Van ilyen, bár elég furcsa.
2011. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:D:D nem büdös :DDD és ismerem a szüleit(dolgoznak mindketten tisztességesen:D) is és rendesek.normális körülmények között élnek stb. mitn mi csak picit barnább a bőrük:D
2011. jan. 17. 18:30
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Vannak TELJESEN NORMÁLIS cigány családok.

Panelházban lakom, mellettünk lévő lakásban lakik egy család. Romák, ez egyértelmű a kinézetükből, bőrszínükből - de semmi másból!

Nem segélyekből élnek, a két szülő dolgozik tisztességes munkahelyeken (az apa egyetemet végzett agrármérnök, az anya érettségizett bolti eladó). Két gyerekük van, rendesen járnak iskolába, az egyik gimnazista, jó tanuló, a másik általános iskolás. Teljesen átlagos család. Udvariasak, kedvesek, jó szomszédok. Többször segítettünk már egymásnak kölcsönösen.


Ne bőrszín és származás alapján ítélj - előítéletek nélkül ismerkedj minden emberrel, mint külön egyénnel, ne mint embercsoporttal!

Vannak nagyon rossz emberek a cigányok között, van sok tolvaj, bűnöző, primitív, műveletlen személy, de VAN SOK NORMÁLIS is.


Gondolj bele: te mondjuk elmennél egy fejlett nyugati országba, ahol a magyaroknak rossz hírük van (mert sajnos vannak ilyenek). Normálisan viselkednél, próbálnál beilleszkedni, de mindenki kerülne, mert magyar vagy. Megismerkednél egy sráccal. Bejönnél neki, de mégsem merne felvállalni, mert - magyar vagy. Semmi más "bűnöd" nem lenne, mint a nemzetiséged.


Nem tehet róla, hogy romának született. Ha semmi baj nincs vele, járj vele nyugodtan.

2011. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 AVATAR282827 ***** válasza:
41%
Kövezzetek meg, de én ellenzem a fajok keveredését...bocsi de a rasszizmus nálam is játszik, és okom is van rá...nah de én még véletlenül sem támogatom
2011. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ígyvan van sok normális pont mint nálunk...nekem is van pár letardált ismerősöm és nem cigány-.-nem is kell támogasd biztosan sok embernek nem fog tetseni de nem is kell mindnekinek :)
2011. jan. 17. 18:58
 8/12 A kérdező kommentje:
tetszeni*
2011. jan. 17. 18:59
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

A válasz megírásának időpontja: ma 18:47


Már megbocsáss, de te jártál valaha iskolába? Biológia óra? Fajok keveredése wtf? Ha már "fehér" vagy, és megkülönbözteted magad, akkor legyél már tisztában a fogalmakkal. Majd ha a kedves kérdezőnek egy hím oroszlán lesz a barátja, akkor beszélj fajok keveredéséről.

2011. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

"de ő sokkal másabb"-Mindig mindenki ezzel kezdi...

Az a szerencséd kérdező, hogy nem vagyunk rokonok...:D

2011. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!