Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem fogadják már el?

Miért nem fogadják már el?

Figyelt kérdés

A szerdán jártam okmányirodában, és bekellet diktálnom születési helyem, és nem fogadták el hanem átírták.

Születtem: Novoszibirszk- Kelet Szibéria, Szovjetúnió 1983

ezt átirták: Novoszibirszk, Orosz konföderáció. Nem adtak válasz miért nem jó, csak irták át. Régen mikor kaptam állampolgárságot, elfogadták.


2013. aug. 24. 10:21
 1/4 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy szovjetunió felbomlott
2013. aug. 24. 10:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert a " Kelet Szibéria, Szovjetúnió " mint olyan, nem létezik!

Helyette van "Orosz konföderáció".

Mit nem lehet ezen érteni?

2013. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert amikor született, akkor az még Szovjetunió volt. Olyan, mintha azt mondanánk, hogy I. Mátyás király, született Kolozsvár, Románia, miközben akkor olyan ország nem volt, csak Magyar Királyság...
2013. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De ha Mátyás király bemenne az okmányirodába, akkor neki is a ma létező Romániát írnák be.

Mondani meg a kérdező is mondhatja magánemberként, hogy a Szovjetunióban született, arra nincs törvény. Annyi történt, hogy régebben az volt a szabály, most meg ez.

2013. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!