Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kollégistákhoz szól a kérdésem...

Kollégistákhoz szól a kérdésem! Mi a lakótársatok legidegesítőbb szokása? Mi az előnye és a hátránya a kolesznak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy össze vissza fingik...nem hagy békén egyszerűen nincs magánéletem..Előnye?? SEMMI
2013. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én bejárós voltam, de azt észre vettem, hogy a koleszosok egymásközt nagyobb összetartást produkáltak mint az osztálytársaikkal. Persze már a 4 év alatt!
2013. aug. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hangos zenehallgatás pl. meg voltak olyan szobatársaim akik nem voltak tisztában teljesen az alvás fogalmával. Én nehezen alszom el, ha fáradt vagyok akkor is sokat bámulom a plafont, van aki meg leteszi a fejét és elalszik, de ők ezt nem értik milyen, és bármikor alszol tök hangosak, csapkodják az ajtót, el tudod képzelni talán :D de amúgy szerintem előny több van, sok ismerőst szerezhetsz ilyen helyen, meg én pl. utálok egyedül lenni, ott meg mindig van társaság, el lehet ütni az időt.
2013. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem fősulis koliban, a lakótársammal nem egyezett a bioritmusunk. Ő 9-kor feküdt és 4-kor kelt, én 11-12 körül, és 6-7-kor keltem, ezért sokszor barátnőmnél aludtam, főleg, hogy a szobatársamnál is ott volt a csaja. :) Ennek ellenére jó haverok voltunk, ha buliztunk, együtt tettük. A következő évre meg a barátnőnkkel költöztünk össze.
2013. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!