Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen város Szombathely,...

Milyen város Szombathely, érdemes odaköltözni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Hát nem éppen a legszebb város.

Inkább Gyõr, és itt legalább jobban ellehet helyezkedni is.

2013. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MarkoG ***** válasza:
100%

Elnézést ha leszólom a Szombathelyieket, de szerintem ritka ocsmány város, igaz vannak szép részei. Igen Győrbe érdemesebb menni mert ott több a lehetőség


Zalaegerszegi vagyok ami eléggé poros városka, de családilag a legjobb,

2013. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Nem lepődök meg hogy ezt pont egy egerszegi írja(Szombathely és Zalaegerszeg utálja egymást)

hát én pont hogy győrből költöztem szombathelyre és szép város!aki akar munkát találni az talál is.semmivel sem jobb város győr mint szombathely,én nem bántam meg hogy ide költöztem,ajánlani tudom.

2013. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki Szombathelyre költözik - és nem Ausztriában dolgozik - az egy igazi lúzer!

Semmi vonzó nincs a városban, a bérek a béka feneke alatt, kevés lehetőség - semmivel nem különb mint pl. Kaposvár.

Mindkettőnek szép a belvárosa - és ezzel ki is fújt!

2019. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!