Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki csak hallgat mikor...

Ha valaki csak hallgat mikor felteszünk neki kérdéseket, mért teszi? Mondjatok okokat ki mért tenné ugyan ezt.

Figyelt kérdés
Rosszba vagyok az illetővel próbálunk kibékülni,de bosszant,hogy a kérdéseimre hallgatás a válasza!!
2009. okt. 31. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyenge jellem az illető.Az én ismeretségi körömben is van ilyen.Hazugságokat állított rólam.És mikor rákérdeztem csak hallgatott és nem nézett a szemembe.Sőt egy idő után annyit kinyögött,hogy igaz amit mondott.El voltam képedve,hogy még akkor is állítja a hazugságot mikor tudjuk,hogy csak hazugság és csak az érdekelt volna minket,hogy miért csinálta.Nem értem én sem.Az ilyen egy senki!
2009. okt. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő is ilyen!Nagyon aljas dolgokat állítót rólam,és csak az tud ilyent mondani aki egy otromba,jellegtelem ember.De nagyon bosszantó a viselkedése!Én pl azért próbálok kibékülni vele a férjem végett,de hiába minden hallgat ha kérdőre vonom.Én meg felkapom a vizet,és úgy gondolom:az ilyen emberel minek is kibékülnöm?Én úgy érzem még mindig azt hiszi neki van igaza!
2009. okt. 31. 09:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolúte így van, egy gyenge jellemű, sőt, jellemtelen ember. Aki nem ilyen, az vagy bőszen tagad és indokol, vagy belájta és bocsánatot kér. A hallgatás a legrosszabb. Annál már a másik két variáció is jobb.
2009. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz ilyen emberrel kibékülni?Ne békülj ki vele senki kedvéért ha Te úgy érzed taszít a jelleme.Én is utállom a jellemtelen aljas embereket.Sajnos a férjem szülei is ilyenek,de nem is tarok velük szinte semmi kapcsolatot.Nem kényszeríthet erre senki.Mondjuk az én férjem ezt megérti,és nem is kérné tőlem mert ismeri őket.
2009. okt. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exem volt ilyen, ha, bármi nagyobb horderejű probléma merült fel, akkor magába zárkózott, és nem lehetet vele megbeszélni. Csak ült némán, mint akinek nincsenek gondolatai. Ez miatt nem volt egyszerű, de csak lehúztunk együtt sok, sok évet.
2009. okt. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottál még arról, hogy az ellenséged a legjobban azzal tudod felidegesíteni, ha ő kérdőre von vagy szitkokkal szór, te csak hallgatsz és mosolyogsz? ezzel bárkit pillanatok alatt fel lehet idegesíteni. Pont ezen munkálkodik. Én azt javaslom, hogy hagyd a francba, mert csak te idegesíted magad, ő meg röhög a markában. Ha kérdezel tőle és nem válaszol, ne idegesítsd fel magad, mert ő ennek annál jobban örül, táplálod csak az önelégültségét...
2009. okt. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Igazuk van az előttem szólóknak!!! Próbáld ki azt, hogy nem érdeklődsz semmiről nála, és amikor csak lehet levegőnek nézed! Ettől vagy magába száll és vagy rendeződik a kapcsolat idővel, vagy folytatni akarja a hazudozást, csak mivel Rólad lepattog mást keres célpontnak - lehet, hogy éppen azt, akinek Rólad hazudott, és akkor az a valaki is rádöbben az ő jellemére (jellemtelenségére).

Amikor én így jártam a családtagommal, szintén a férjem miatt akartam csak jó kapcsolatot, és nem ment, akkor megkérdeztem magamtól nagyon komolyan: kell ez nekem?! Úgy a kapcsolat, mint az ember?! Hát nem! Kihagytam, és megnyugodtam.

Sok jót!

2009. okt. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek több oka is lehet:


1. Szándékosan idegesít. Ha ez az oka, akkor nyilván jó úton jár, mert te ideges leszel ettől. Még ide is megírod ezt, mert annyira idegesít téged. Ő meg gondolom röhög rajtad.


2. Nem néz téged semmibe. Egy féregnek tart. Én sem szoktam a hangyával szóba állni, mert ugyan aranyos is, meg szép is, de mi a fenéről beszélgessek vele? Megnézem, utána továbbállok, otthagyom.

Lehet, hogy neki is hasonló véleménye van rólad, mint neked róla. Csak ő nem kezd el hepciáskodni, meg kérdéseket feltenni. Talán belátta, hogy veled nincs értelme vitába szállnia, nincs értelme téged győzködnie, és ezért nem is teszi.



Nem ismerem a köztetek lévő helyzetet, meg igazából nem is érdekel. De szerintem először a saját portádat rakd rendbe. És ha már úgy gondolod, hogy biztosan nincs benned hiba, és biztosan nem miattad alakult a helyzet úgy, ahogy, akkor talán érdemes ilyenekről tárgyalni.


Az meg már csak hab a tortán, hogy mi a francnak akarsz békülgetni?

Ő láthatóan nem akar. Miért akarod, hogy ő mégis béküljön? Nem bírod ki, hogy valaki nem kedvel téged, vagy mi? Erről nekem egy olyan "mindenlébenkanál" ember ugrik be veled kapcsolatban, aki mindenhol ott akar lenni, mindenhez hozzá akar szólni, és mindenki szereti meg kedveli.

Az élet kemény. Nem mindenki szeret téged. Láthatóan ő sem. Jobb szerintem, ha hozzászoksz ehhez.

2009. okt. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat!

Ő hívogat telcsin egyébként én abszolút nem keresem a társaságát!Számomra egy senki!Szeretni soha sem tudnám,és nem is hajlok afelé,hogy kedveljem.Csak valami féle egy elviselésbe gondoltam,de hát nem most már az sem!Egy olyan illető kedvéért akit mind a ketten szeretünk,ezért fontos lett volna.Én sosem kevertem mások életábe családjába,és ezt el is várom másoktól is,hogy így legyenek velem.Ha én utál valakit nem keresem társaságát,de Ő keresi,és turkál is az életemben!

2009. nov. 1. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!