Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok, Ti, hogyan koptatjátok...

Lányok, Ti, hogyan koptatjátok le a beszólogató, tolakodó, idegen férfiakat? Olyanokra gondolok akik az utcán, mindenféle előzmény nélkül, gusztustalan kérdéseket tesz fel Nektek.

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 00:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én oda sem figyelek... Előre nézek, és megyek tovább..
2011. júl. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én is. Miért adjam meg neki azt az örömet, hogy bármilyne módon reagálok rá?
2011. júl. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kis gátlásos vagy, igyál egyet, talán bátrabb leszel! -ezt szoktam általában mondani. Mire magához tér a döbbenettől, már ott sem vagyok. :) Mindig mondj valami meglepőt, arra nem számítanak.
2011. júl. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szólok vissza semmit, hanem megek tovább, mintha mi sem történt volna. Amúgy szerintem undorító, hogy felnőtt emberek beszólogatnak nekem az utcán! 15/L A.
2011. júl. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szólok vissza semmit, hanem megyek tovább, mintha mi sem történt volna. Amúgy szerintem undorító, hogy felnőtt emberek beszólogatnak nekem az utcán! 15/L A.
2011. júl. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tegnapig nekem is az volt a taktikám, hogy nem veszek az ilyen emberekről tudomást.

Azonban tegnap 2 részeg csávó kezdett el piszkálódni, pedig csak elmentem előttük, farmer volt rajtam és egy póló, szóval még kihívó se voltam. Rájuk se néztem, erre elkezdtek követni, és egyre hangosabban próbálták tudtomra adni a véleményüket.

Gyorsan beszaladtam egy boltba, és megvártam, míg elmentek de nagyon megijedtem. Nem értem mi a jó nekik ebben...

2011. júl. 21. 00:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Jaj, kétszer írta ki... :) 15/L A.
2011. júl. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem baj! :)
2011. júl. 21. 00:55
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A taktikád eddig jó volt, és továbbra is jó lesz. A két részegnek mondhattál volna bármilyen frappáns szöveget.. Hidegen hagyta volna őket. Illetve az is, hogy nem voltál kicsípve. Szimplán rosszkor voltál rossz helyen. Vegyél egy paprikaspray-t! :) Ha tényleg gáz van, akkor csak célozz a szemükre.. :)

23/N

2011. júl. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem veszek róluk tudomást. Nem vagyok kihívó, de még is beszólogatnak. gyakran előfordul, de ezek között volt egy megdöbbentő meg egy vicces is.

A vicces mikor kijöttem egy boltból és iszom az üdítőmet, két fazon megáll és elkezdik mondani, fú de alám raknák azt ami van nekik. Én mosolyogtam visszakérdeztem tényleg? Erre kikerekedett a szemük és abban a pillanatban kijött a férjem is a boltból ( 190cm,98kg)és mondtam, hogy beszéljék meg vele. Lesütött szemmel elsiettek mielőtt a férjem rájöhetett volna :D

A durva meg, hogy mentem az utcán, hasonló jóságokat kaptam a hátam mögül. De mindeközben 36 hetes várandós voltam...Látták.

2011. júl. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!